Datums: 07.06.2019 Aicina darbā medmāsu


Aicina darbā:

Nīcas vidusskolas medmāsu (profesijas kods 2221-34).

Pilnas slodzes darba līgums uz nenoteiktu laiku ar pārbaudes laiku 3 (trīs) mēneši. Darba attiecības uzsākamas ar 2019. gada 2.septembri.

 Prasības pretendentam:

Izglītība atbilstoši amata pienākumiem;

teicamas valsts valodas zināšanas;

labas datorprasmes;

labas saskarsmes spējas;

augsta atbildības izjūta.

Galvenie pienākumi:

Savas kompetences ietvaros veikt izglītojamo veselības aprūpes un ārstniecības pasākumus, profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana, ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas personālu, neatliekamās medicīniskās palīdzības veikšana, darba dokumentēšana, savas darbības plānošana, higiēnas prasību izpildes kontroli u.c.

Darba alga: € 714,00 (iespējama piemaksa atbilstoši darba stāžam ārstniecības jomā un citiem kritērijiem pēc MK noteikumiem nr. 851).

CV un motivācijas vēstuli iesniegt līdz 2019.gada 19.augustam (ieskaitot) elektroniski uz vidusskola@nica.lv vai ik darbadienu no plkst.9:00 – 14:00 Nīcas vidusskolā 29. kabinetā skolas lietvedei adresē Nīcas vidusskola, Skolas ielā 14, Nīcā, Nīcas pagastā, Nīcas novadā, LV 3473.

Kontaktpersona Lāsma Petermane, tel.nr. 29480673