1.-4.maija sportiskais izaicinājums

Datums: 24.04.2020 1.-4.maija sportiskais izaicinājums

Ārkārtas situācija mainījusi mūsu ikdienu, bet mūsu vērtības un tradīcijas ir spēcīgas.

Nīcas vidusskola aicina visus 1.-12.klašu skolēnus, skolotājus, darbiniekus, vecākus, ikvienu skolas skarto attālināti piedalīties tradicionālajā s p o r t i s k ā    i z a i c i n ā j u m ā

s k r ē j i e n ā / b r a u c i e n ā / g ā j i e n ā

"PAR STIPRU SKOLU, STIPRU NĪCU, STIPRU LATVIJU".

Šoreiz nav kopīga starta, taču aicinām ikvienu skolai piederīgo reģistrēties Endomondo izaicinājumā PAR STIPRU SKOLU, STIPRU NĪCU, STIPRU LATVIJU un izaicinājumu veikt individuāli vai kopā ar ģimeni, vai vienu draugu.

• Skrējēju klasē
  • Riteņbraucēju klasē
  • Nūjotāju, staigātāju klasē

Kas jādara, ja vēlies piedalīties?

• Lejuplādē Endomondo aplikāciju savā telefonā
  • Pievienojies izaicinājumam
  • Kad dodies aktivitātē, telefonu ņem līdzi un pieslēdzies izaicinājumam.

Ja neesi nekad tā darījis, pajautā kādam, kas var tev palīdzēt (varbūt vecāki?).

Turklāt šī izaicinājuma aktivitātes tiks ieskaitītas arī kā sporta stundas.

Esi aicināts maršrutu izvēlēties tādu, kur vari pēc skrējiena, brauciena vai gājiena uztaisīt FOTO ar priekšmetu, lietu, vietu vai vēl ko citu, ko uzskati par SAVU, NOVADA VAI LATVIJAS VĒRTĪBU un foto atsūtīt līdz 6.maijam vidusskola@nica.lv , (lai varam skolas mājaslapā izveidot foto galeriju ar fotogrāfijām, kuras apliecina mūsu vērtības un bagātības).