2019./2020.mācību gads

Starpnovadu olimpiādes:

• 26.novembrī 9.klases skolniece Everita Sprūde piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva 2.vietu (sk.L.Reķēna)
  • 26.novembrī 9.klases skolnieks Kērtiss Jansons piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva 3.vietu (sk.L.Reķēna)
  • 26.novembrī 10.klases skolniece Ksenija Jansone piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva 3.vietu (sk.V.Strazdiņš)
  • 26.novembrī 10.klases skolnieks Aigars Juris Seļavins piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.V.Strazdiņš)
  • 26.novembrī 12.klases skolniece Anastasija Pozdņakova piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva 2.vietu (sk.V.Strazdiņš)
  • 13.decembrī 12.klases skolnieks Markuss Siliņš piedalījās starpnovadu vēstures olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.S.Kurvina)
  • 13.decembrī 10.klases skolniece Laura Vecbaštika piedalījās starpnovadu vēstures olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.S.Kurvina)