2019./2020.mācību gads

Starpnovadu olimpiādes:

• 26.novembrī 9.klases skolniece Everita Sprūde piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva 2.vietu (sk.L.Reķēna)
  • 26.novembrī 9.klases skolnieks Kērtiss Jansons piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva 3.vietu (sk.L.Reķēna)
  • 26.novembrī 10.klases skolniece Ksenija Jansone piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva 3.vietu (sk.V.Strazdiņš)
  • 26.novembrī 10.klases skolnieks Aigars Juris Seļavins piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.V.Strazdiņš)
  • 26.novembrī 12.klases skolniece Anastasija Pozdņakova piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva 2.vietu (sk.V.Strazdiņš)
  • 13.decembrī 12.klases skolnieks Markuss Siliņš piedalījās starpnovadu vēstures olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.S.Kurvina)
  • 13.decembrī 10.klases skolniece Laura Vecbaštika piedalījās starpnovadu vēstures olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.S.Kurvina)
  • 30.janvārī 3.klases skolniece Selīna Tapiņa piedalījās Aizputes novada atklātajā matemātikas olimpiādē un ieguva 2.vietu (sk.I.Rasa)
  • 30.janvārī 4.klases skolnieks Patriks Jākobsons piedalījās Aizputes novada atklātajā matemātikas olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.I.Freimane)
  • 29.janvārī 11.klases skolnieks Roberts Šīmanis piedalījās starpnovadu ekonomikas olimpiādē un ieguva 1.vietu (sk.A.Mače)
  • 29.janvārī 12.klases skolnieks Artūrs Vecbaštiks piedalījās starpnovadu ekonomikas olimpiādē un ieguva 3.vietu (sk.A.Mače)
  • 29.janvārī 12.klases skolnieks Markuss Siliņš piedalījās starpnovadu ekonomikas olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.A.Mače)
  • 13.janvārī 8.klases skolniece Ērika Čaure piedalījās starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē un ieguva 3.vietu (sk.S.Vadone)
  • 13.janvārī 9.klases skolniece Madara Roga piedalījās starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.V.Baltaiskalna)
  • 13.janvārī 9.klases skolniece Sondra Stalta piedalījās starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē un ieguva 2.vietu (sk.V.Baltaiskalna)
  • 31.janvārī 9.klases skolniece Elīna Ķuņķe piedalījās starpnovadu matemātikas olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.S.Čirkše)
  • 31.janvārī 9.klases skolnieks Emīls Pētersons piedalījās starpnovadu matemātikas olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.S.Čirkše)
  • 31.janvārī 10.klases skolnieks Raiens Ronis piedalījās starpnovadu matemātikas olimpiādē un ieguva 2.vietu (sk.I.Dejus)
  • 27.janvārī 11.klases skolniece Krista Otaņķe piedalījās starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē un ieguva Atzinību (sk.I.Lībeka)