2018./2019.mācību gads

Starpnovadu olimpiādes:

  • Sintija Biteniece (8.klase) piedalījās Jauno Ģeogrāfu skolas olimpiādē un ieguva 3. vietu 7.,8.klašu grupā.
  • 30.oktobrī Ēvalds Galeckis (11.klase) piedalījās angļu valodas olimpiādē un ieguva Atzinību.
  • 24.novembrī Markuss Siliņš (11.klase) piedalījās Jauno Ģeogrāfu skolas olimpiādē un ieguva 3. vietu 11.,12.klašu grupā
  • 24.novembrī Sanija Eglīte (8.klase) piedalījās Jauno Ģeogrāfu skolas olimpiādē un ieguva 1. vietu 7.,8.klašu grupā
  • 15.decembrī Sondra Stalta (8.klase) piedalījās Jauno Ģeogrāfu skolas olimpiādē un ieguva 3.vietu 7.,8.klašu grupā Kurzemes novada IX atklātā ģeogrāfijas olimpiādē.
  • Elīna Ķuņķe (8.klase) piedalījās latviešu valodas olimpiādē un ieguva 2.vietu.
  • Sondra Stalta (8.klase) piedalījās latviešu valodas olimpiādē un ieguva Atzinību.
  • Markuss Siliņš (11.klase) piedalījās vēstures olimpiādē un ieguva 3.vietu.
  • Patriks Jākobsons (3.klase) piedalījās Aizputes novada atklātajā matemātikas olimpiādē un ieguva 3.vietu.
  • Valts Vecbaštiks (9.klase) piedalījās bioloģijas olimpiādē un ieguva Atzinību.
  • Raiens Ronis (9.klase) piedalījās fizikas olimpiādē un ieguva 1.vietu.
  • Raiens Ronis (9.klase) piedalījās matemātikas olimpiādē un ieguva 3.vietu.
  • Roberts Šīmanis (10.klase) piedalījās fizikas olimpiādē un ieguva Atzinību.
  • Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 8.klases skolniecei Sondrai Staltai 2.vieta 8.klašu grupā.
  • Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 8.klases skolniekam Mārcim Kalējam 2.vieta 8.klašu grupā.
  • Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 9.klases skolniekam Raienam Ronim 1.vieta 9.klašu grupā.
  • Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 10.klases skolniekam Robertam Šīmanim 1.vieta 10.klašu grupā.
  • Pamatskolas komandai (Sondra Stalta, Mārcis Kalējs, Raiens Ronis, Valts Vecbaštiks) 4.vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē.
  • Valts Vecbaštiks (9.klase) piedalījās ķīmijas olimpiādē un ieguva 2.vietu.
  • Elīne Kučere (11.klase) piedalījās latviešu valodas un literatūras olimpiādē un ieguva 2.vietu.
  • Sandija Stalta (7.klase) piedalījās matemātikas olimpiādē un ieguva Atzinību. 
  • Daniels Buks (6.klase) piedalījās matemātikas olimpiādē un ieguva Atzinību. 
  • Aimens Vēveris (5.klase) piedalījās matemātikas olimpiādē un ieguva 3.vietu. 
  • Ralfs Šenfelds (7.klase) piedalījās Aizputes novada aklātajā angļu valodas olimpiādē un ieguva Atzinību. 
  • Lija Džesika Anne Dāle (6.klase) piedalījās vizuālās mākslas olimpiādē un ieguva 2.vietu. 
  • Ralfs Šenfelds (7.klase) piedalījās vizuālās mākslas olimpiādē un ieguva 2.vietu. 
  • Samanta Upmale (8.klase) piedalījās vizuālās mākslas olimpiādē un ieguva 2.vietu. 
  • Klāvs Vadonis (7.klase) piedalījās vizuālās mākslas olimpiādē un ieguva 3.vietu. 
  • Elīna Ķuņķe (8.klase) piedalījās Nīcas novada atklātajā ķīmijas olimpiādē 8.klasei un ieguva 1.vietu. 
  • Sondra Stalta (8.klase) piedalījās Nīcas novada atklātajā ķīmijas olimpiādē 8.klasei un ieguva Atzinību. 
  • Alīne Sļadzevska (7.klase) piedalījās Nīcas novada atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē 7.klasei un ieguva 3.vietu. 
  • Ērika Čaure (7.klase) piedalījās Nīcas novada atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē 7.klasei un ieguva 1.vietu.