Karjeras izglītības pasākumi un aktualitātes

MI talantu programma

12.06.2024 MI talantu programma

Lieliska iespēja jauniešiem ar izciliem sasniegumiem IT un matemātikā pievienoties mākslīgā intelekta izstrādātājiem, piedaloties Mākslīgā intelekta talantu programmā.

Pievienojies Valsts policijas koledžas attālinātai atvērto durvju dienai

12.06.2024 Pievienojies Valsts policijas koledžas attālinātai atvērto durvju dienai

18.06. Valsts policijas koledžā attālinātā atvērto durvju diena

Riga TechGirls piedāvā apmācību programmu krātuvi tiešsaistē

06.06.2024 Riga TechGirls piedāvā apmācību programmu krātuvi tiešsaistē

Riga TechGirls piedāvā apmācību programmu krātuvi tiešsaistē "Digitālās izaugsmes skola"

Nākotnes darbs 2024

05.06.2024 Nākotnes darbs 2024

Sarunu vakars labbūtībai

27.05.2024 Sarunu vakars labbūtībai "Pret straumi"

Kā radoši tikt galā ar izaicinājumiem - par to nodarbībās vēstīja Margita Roste

23.05.2024 Kā radoši tikt galā ar izaicinājumiem - par to nodarbībās vēstīja Margita Roste

Kā ģimene veido bērna personību un kā tas izskatās reālajā dzīvē

23.05.2024 Kā ģimene veido bērna personību un kā tas izskatās reālajā dzīvē

Skaties/klausies podkāsta “Izglītības domnīca” jaunāko epizodi ''Kā ģimene veido bērna personību un kā tas izskatās reālajā dzīvē" ar Panākumu Universitātes lektori Jeļenu Mitričevu un Rīgas Austrumu prokuratūras prokurori Egiju Tuzkovu.

Karjeras nodarbība ar Margitu Rosti 10. un 11. kl.

16.05.2024 Karjeras nodarbība ar Margitu Rosti 10. un 11. kl.

Sākās 15 - 20 gadus veco jauniešu pieteikšanās vasaras darbam

02.05.2024 Sākās 15 - 20 gadus veco jauniešu pieteikšanās vasaras darbam

02.05. Sākas 15 - 20 gadus veco jauniešu pieteikšanās „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

LU

29.04.2024 LU "Padomi eksāmenam"

Pasākumā aicināts ikviens vidusskolas 11.-12.kl. skolēns, kurš vēlas saņemt informāciju no pieredzējušiem ekspertiem par to, kā veiksmīgi sagatavoties katram no gaidāmajiem eksāmeniem. 8. maijā koncentrētās lekcijās dalīsimies ar noderīgiem padomiem, piemēram, ko noteikti nepieciešams atkārtot pirms centralizēto eksāmenu kārtošanas, kam pievērst uzmanību eksāmena norises laikā.

1 diena Tev! Tīklosim?!

25.04.2024 1 diena Tev! Tīklosim?!

Liepājas Rietumkrasta vidusskolā mācību gada izskaņā rīko karjeras attīstības atbalsta pasākumu "1 diena Tev! Tīklosim?!". Pasākuma ietvaros vidusskolēniem ir iespēja tikties ar sev interesējošas iestādes vai organizācijas pārstāvjiem un kopīgā aktivitātē pilnveidot savas sadarbības un komunkācijas prasmes. Vairāk lasi rakstā!

Atvērto durvju diena RTU Liepāja

25.04.2024 Atvērto durvju diena RTU Liepāja

Uzmanību visiem, kas meklē ceļu uz savu nākotnes izglītību! 27. aprīlī no pulksten 11.00 līdz 13.00 RTU Liepāja aicina uz Atvērto durvju dienu Liepājā, Lielā ielā 14.

Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centrs

16.04.2024 Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centrs

17.04. Nīcas vidusskolā vidusskolēniem ir iespēja piedalīties Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra pārstāvja vadītā nodarbībā, lai iegūtu informāciju gan par profesionālā dienesta iespējām, gan uzdot sev saistošus jautājumus par bruņoto spēku darbību.

Valsts policija nodarbībās

11.04.2024 Valsts policija nodarbībās

3. a un 3. b klase iepazina policista profesiju, vairāk uzzināja par Valsts policijas darbinieka ikdienu un ekipējumu. 7.a un 7.b bija nodarbība ar Valsts policijas darbiniekiem par viņu pienākumiem, atbildībām un tiesībām.

Studenta kurpes Latvijas Universitātē

08.04.2024 Studenta kurpes Latvijas Universitātē

Skolēnu pieteikšanās norisināsies no 8. līdz 14. aprīlim, aizpildot anketu - https://airtable.com/appIbUWxrPWjBjybc/shrBADJ073o7qICFm