• 15. septembrī Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 5. posmā Izriedes muižā.

S-10 grupā (1.vieta Monikai Krūčei, 3.vieta Unai Lagzdiņai, 4.vieta Magdalēnai Millerei)

V-12 grupā (2.vieta Raimondam Kovaļskim, 4.vieta Valteram Fremam)

S-12 grupā (1.vieta Elizabetei Millerei)

V-16 grupā (1.vieta Rolandam Kokinam, 2.vieta Kārlim Mūsiņam, 3.vieta Ģirtam Knubim)

• 6. oktobrī velosportisti noslēdza Embūtē Lejaskurzemes atklāto MTB seriālu 2018. Čempiona titulus izcīnīja Monika Krūče (4.klase), Elizabete Millere (5.klase), Rolands Kokins (10.klase)un velosporta treneris Aivis Karzons.
  • Velosporta sezonas kopvērtējumā Nīcas vidusskolas skolēniem S-10 grupā 1.vietā Monika Krūče, S-12 grupā 1.vieta Elizabete Millere, V-12 grupā 3.vietā Raimonds Kovaļskis, V-16 grupā 1.vietā Rolands Kokins, 2.vietā Ģirts Knubis, 3.vietā Kārlis Ārvalds Mūsiņš.
  • Velosporta rezultāti no sacensībām Embūtē: 1.vieta Monikai Krūčei un Elizabetei Millerei, 2.vieta Rolandam Kokinam, 3.vietas Magdalēnai Millerei, Raimondam Kovaļskim un Kārlim Mūsiņam.
  • 7.oktobrī MTB divriteņu Žemaitijas čempionāta noslēdzošā posmā Bubiai, Lietuvā Ģirts Knubis (10.klase) izcīnīja 1.vietu, bet Emīls Knubis (9.klase) 2.vietu savā vecuma grupā pusmaratona distancē (31km).
  • Sezonas kopvērtējuma “MTB Žemaitijos Taurė 2018” čempionā 1.vietu savā vecuma grupā izcīnīja Ģirts Knubis (10.klase)
  • MTB velokross”Bernātu dzintariņš 2018″ Nīcas vidusskolas skolēnu rezultāti:
    S-10 grupā (1.vietā Monika Krūče, 2.vietā Una Lagzdiņa)
    V-10 grupā (3.vietā Kristers Šmits)
    V-12 grupā (1.vietā Raimonds Kovaļskis, 2.vietā Valters Frems, 3.vietā Toms Dobelis, 4.vietā Roberts Berjozkins)
    S-17 (2.vietā Linsija Sila)
    V-17 grupā  (1.vieta Rolands Kokins, 2.vietā Kārlis Mūsiņš, 3.vietā Ģirts Knubis, 5.vietā Emīls Knubis, 6.vietā Markuss Dundurs)
    Vīru grupā (1.vietā Aivis Karzons)
    Open sieviešu braucienā (7.vietā Linsija Sila)
    Open Vīru braucienā (1.vieta Aivis Karzons, 6.vietā Rolands Kokins, 9.vietā Kārlis Mūsiņš)
  • 28.oktobrī Nīcas vidusskolas velosportisti Saldū piedalījās sezonas pēdējās velosacensībās Saldus MTB velokross 2018 2.posms.Zēnu grupā 10-12 g. (3.vietā Raimonds Kovaļskis) Meiteņu grupā 10-12 g. (1.vieta Monikai Krūčei)Zēnu grupā 13-16 g. (6.vieta Ēmīlam Knubim)
  • 24.novembrī 10.klases skolnieks Roberts Šīmanis izcīnīja 1.vietu Durbes novada atklātajā čempionātā galda tenisā  Durbē.
  • 31.janvārī B grupas meitenes piedalījās florbola sacensībās un ieguva 2.vietu.
  • 31.janvārī A grupas jaunietes piedalījās florbola sacensībās un ieguva 1.vietu.
  • 2.februārī skolas pārstāvji piedalījās galda tenisa sacensībās un Sandis Pētersons (4.klase ) ieguva 2.vietu, Jolanta Rozenbaha (10.klase) ieguva 2.vietu, Daniela Venškevica (9.klase ) ieguva 3.vietu.
  • 6.februārī meiteņu komanda piedalījās starpnovadu tautas bumbas sacensībās un ieguva 2.vietu.
  • 6.februārī zēnu komanda piedalījās starpnovadu tautas bumbas sacensībās un ieguva 1.vietu.
  • Durbē notika starpnovadu galda tenisa sacensības: Roberts Šīmanis (10.klase) izcīnīja 1.vietu, Kristaps Lagzdiņš – 2.vietu, Daniela Venškevica – 3.vietu, Kristers Apinis – 3.vietu.
  • "Sporto visa klase" Kurzemes 1.kārtā stafetēs - 4.klasei 1.vieta.
  • "Sporto visa klase" Kurzemes 1.kārtā stafetēs - 6.klasei 2.vieta.