2023./2024.mācību gads

• Dienvidkurzemes novada  skolēnu sporta spēlēs telpu futbolā 1.vietu ieguva pamatskolas komanda Ģirts Tapiņš, Endijs Vamzis, Jēkabs Ābelītis, Oskars Miksons, Gustavs Mateuss, Gabriela Annija Andersone, Roberts Bišofs, Alekss Ziediņš, Raitis Šeidlers, Mārtiņs Klibiks, Ralfs Kazbuķis.
  • Dienvidkurzemes novada  skolēnu sporta spēlēs volejbolā 2.vietu ieguva vidusskolas zēnu komanda Mārtiņš Ķuņķis, Raimonds Kovaļskis, Dāvis Daniels Ķergalvis, Tomass Toms Sprūds, Daniels Buks, Valters Rūsa, Kristers Snapaitis, Mārtiņš Pēkons, Valters Mūrēns
  • Dienvidkurzemes novada  skolēnu sporta spēlēs volejolā 3.vietu ieguva pamatskolas zēnu komanda Ģirts Tapiņš, Roberts Bišofs, Roberts Alksnis, Armands Gulbis, Arturs Šķila, Kristians Sinkēvičs, Oskars Miksons
  • Dienvidkurzemes novada II skolēnu sporta spēlēs galda tenisā 2.vietu E grupā ieguva  Roberta Ļaudama, 3.vietu ieguva Kristiāns Džordžs Pudāns un Digne Karmena Glūzda ( sk.I.Šīmane)
  • Dienvidkurzemes novada II skolēnu sporta spēlēs galda tenisā 1.vietu D grupā ieguva Rebeka Mūrniece, Rodrigo Ritvars Ļaudams, 2.vietu ieguva Toms Pričins ( sk.I.Šīmane)
  • Dienvidkurzemes novada II skolēnu sporta spēlēs galda tenisā 1.vietu C grupā ieguva Selīna Tapiņa, Artūrs Lūks ( sk.I.Šīmane)
  • Dienvidkurzemes novada II skolēnu sporta spēlēs galda tenisā 1.vietu B grupā ieguva Sandis Pētersons ( sk.I.Šīmane)
  • Dienvidkurzemes novada skolu sacensībās tautas bumbā meitenēm 2.vietu 4.-6.klašu grupā ieguva komada - Milana Sidorčenko, Paula Čuhnova, Amēlija Brīvule, Rebeka Mūrniece, Agate Neimane, Agate Putniņa, Madara Hopova, Elīna Preisa, Ginta Eglīte, Elīza Snapaite, Linita Keirāne.
  • Dienvidkurzemes novada skolu sacensībās tautas bumbā zēniem 1.vietu 4.-6.klašu grupā ieguva komada-Rodrigo Ļaudams, Svens Aivens Višers, Kristers Vamzis, Roberts Kalējs, Ralfs Bārdulis, Daniels Henkelis, Sendijs Šternbergs, Olivers Kopštāls, Eduards Mateuss, Māris Baltaiskalns, Mariss Drāznieks.
  • Dienvidkurzemes novada skolu sacensībās florbolā meitenēm 1.vietu 8.-9.klašu grupā ieguva komanda - Annike Sprūde, Hanna Solovjova, Selīna Tapiņa, Selīna Gerkena, Daniela Šokolaite, Madara Aldzere, Aļina Dermenži, Inta Aldzere, Aleksandra Dziene
  • Dienvidkurzemes novada skolu sacensībās florbolā zēniem 1.vietu 8.-9.klašu grupā ieguva komanda - Ģirts Tapiņš, Armands Gulbis, Roberts Bišofs, Roberts Alksnis, Jēkabs Ābelītis, Endijs Vamzis, Oskars Miksons
  • Dienvidkurzemes novada skolu sacensībās futbolā 1.vietu 8.-9.klašu grupā  ieguva komanda- Raitis Šeidlers, Oskars Miksons, Jēkabs Ābelītis, Roberts Začs, Endijs Vamzis, Ģirts Tapiņš, Roberts Bišofs, Kristers Zvirgzdiņš, Gabriela Annija Andersone
  • Dienvidkurzemes novada skolu sacensībās basketbolā  1.vietu 8.-9.klašu grupā meitenēm ieguva komanda-  Elza Šķila, Hanna Solovjova, Daniela Šokolaite, Sonata Malakauska, Annike Sprūde, Madara Aldzere, Selīna Tapiņa, Paula Pričina, Aļina Demenži, Inta Aldzere.
  • Dienvidkurzemes novada skolu sacensībās basketbolā 3.vietu 8.-9.klašu grupā zēniem ieguva komada- Roberts Alksnis, Roberts Bišofs, Ritvars Silenieks, Ģirts Tapiņš, Kristers Zvirgzdiņš, Oskars Miksons, Gustavs Mateuss, Jēkabs Ābelītis.
  • Dienvidkurzemes novada skolu sacensībās čertcīņā 1.vietu 6.klašu grupā meitenēm ieguva Adriana Riteniece
  • Dienvidkurzemes novada skolu sacensībās čertcīņā 2.vietu 7.klašu grupā meitenēm ieguva Hanna Solovjova
  • Dienvidkurzemes novada skolu sacensībās čertcīņā 3.vietu 7.klašu grupā meitenēm ieguva Selīna Tapiņa
  • Dienvidkurzemes novada skolu sacensībās čertcīņā 3.vietu 6.klašu grupā zēniem ieguva Mārtiņš Plāciņš