Datums: 27.05.2019 10.klase piedalās ZZ čempionātā


2019.gada 25.maijā Nīcas vidusskolas 10.klase piedalījās ZZ čempionāta finālā, kurš norisinājās Ropažu novadā sporta kompleksā “333”. Finālā piedalījās 180 10.-12. klašu komandas no visas Latvijas. Visas dienas garumā skolēni piedalījās 8 fināla stafetēs, kurās dažādos veidos tika pārbaudītas komandas sadarbības prasmes, veiklība, vienotība, drosme, atmiņa, zināšanas fizikā un citās jomās.  Ļoti aktīvi skolēni izmantoja arī iespēju parādīt savas zināšanas, atjautību un sadarbību Brīvo aktivitāšu zonā.

Dienas nobeigumā sekoja apbalvošana un Latvijas hiphopa mūziķa Ozola uzstāšanās.

Nīcas jaunieši gan nebija apbalvoto vidū, tomēr viņi braši turējās līdzi  pieredzes bagātām komandām, kuras čempionātā piedalījās jau 13.reizi.

Klases audzinātāja 

Ingrīda Dejus