12.klases Pēdējā zvana svētki

Datums: 10.05.2024 12.klases Pēdējā zvana svētki

9.maijā Nīcas vidusskolā notika ikgadējie Pēdējā zvana svētki 12.klasei. Par šo īpašo dienu divpadsmitajiem bija parūpējusies 11.klase. Rīts iesākās ar 11.klases skolēnu gatavotajām brokastīm skolas kafejnīcā un visa diena pagāja dažādu uzdevumu, atmiņu un skaistu emociju virpulī. Skolēni aizvadīja stundas pie savām pirmajām klases audzinātājām – Irēnas Freimanes un Sandras Rātes, tika aizvadītas darbīgas stundas pie pirmo klašu skolēniem. Īpašas atmiņas un prieks tika gūts PII “Spārīte”, kur lielākā daļa aizvadīja savas pirmskolas gaitas.

Īpašs paldies tika teikts skolēniem svinīgajā brīdī skolas aktu zālē:

Goda Rakstus saņēma:

Sandija Stalta par ļoti labām un teicamām sekmēm, augstu atbildības sajūtu pret mācību darbu, par piedalīšanos angļu valodas olimpiādē un Erasmus+ Youtpass projektā, par aktīvu dalību prezidija un skolēnu valdes darbā, iniciatīvu un aktīvu iesaistīšanos klases un skolas pasākumu organizēšanā un vadīšanā.

Justs Vadonis par ļoti labām un teicamām sekmēm, nopietnu attieksmi pret mācību darbu, aktīvu dalību prezidija un skolēnu valdes darbā, iesaistīšanos klases un skolas pasākumu organizēšanā un vadīšanā, dalību Erasmus+ Youtpass projektā, iegūtiem labiem rezultātiem ķīmijas, bioloģijas un angļu valodas olimpiādē.

Paula Muceniece par ļoti labām sekmēm mācībās, piedalīšanos krievu un angļu valodas olimpiādē,  Erasmus + Youtpass projektā, aktīvu darbību mazpulkos, jaunsardzē un skolēnu valdē, atsaucību un  iesaistīšanos skolas un klases pasākumu organizēšanā un vadīšanā.

Atzinības:

Alīnei Sļadzevskai par ļoti labām un teicamām sekmēm, nopietnu attieksmi pret mācību darbu, dalību un labiem rezultātiem krievu valodas, matemātikas, fizikas un ekonomikas olimpiādē.

Artemijam Jakštam par ļoti labām un teicamām sekmēm, augstu atbildības sajūtu pret mācību darbu, dalību un labiem rezultātiem krievu valodas, matemātikas, fizikas olimpiādē.

Diānai Šimkus par centību mācību procesā, aktīvu iesaistīšanos skolēnu valdē, klases pasākumu organizēšanā, atsaucību,  piedalīšanos angļu valodas olimpiādē,  Erasmus + Youtpass projektā  un augstiem sasniegumiem  projekta “Esi Līderis!”  konkursos, ieguldīto darbu Nīcas vidusskolas vokāli instrumentālajā ansamblī.

Pateicības:

Ērikai Čaurei par labām sekmēm mācību darbā, piedalīšanos Erasmus + Youtpass projektā, atsaucību, ieguldīto darbu klases un skolas pasākumu vadīšanā un organizēšanā, aktīvu dalību skolēnu valdē.

Evelīnai Kalējai par labām sekmēm mācību darbā, atsaucību, aktīvu iesaistīšanos klases pasākumu organizēšanā.

Annemarijai Baumanei par atsaucību, labām idejām, radošumu, izpalīdzību, aktīvu iesaistīšanos klases pasākumu organizēšanā.

Ģirtam Sīklim par atsaucību, izpalīdzību, aktīvu iesaistīšanos klases pasākumu organizēšanā, dalību skolēnu valdē.

Terēzei Kristīnei Locikai par augstiem sasniegumiem angļu valodas olimpiādē un tulkošanas konkursā.

Paldies klases audzinātājai Evitai Ločmelei par skolēnu motivēšanu mācību darbam un lai izturība visiem eksāmenos un veiksmīgs vidējās izglītības iegūšanas noslēguma posms.

Pēdējais zvans 12.klasei