1.marts- Citāda mācību diena

Datums: 25.02.2021 1.marts- Citāda mācību diena

1.marts tiek noteikta kā Citāda mācību diena 1.-12.klašu skolēniem (izņemot 3.a un 3.b klasi, kuriem šāda diena ir 4.marts). Šī diena ir pateicības diena visiem skolēniem, kuri centīgi un godprātīgi veikuši  visus savus attālinātā mācību procesā noteiktos darbus. Šie skolēni Citādo mācību dienu izmanto ejot laukā gaidot pirmos pavasara saules starus, gūstot pozitīvas emocijas un labsajūtu. Skolēniem, kuri dažādu apstākļu dēļ iekavējuši vai nav pildījuši tēmas noslēguma obligātos darbus, šī diena paredzēta visu parādu nokārtošanai, kā arī tiešsaistes vai klātienes konsultāciju norisei. Šajā dienā nenotiek stundas pēc stundu saraksta. Šī būs arī pēdējā iespēja nokārtot vēl janvāra mēneša parādus.

Direktores vietniece mācību darbā

Antra Šakale