7.a klases mācību ekskursija

Datums: 13.03.2023 7.a klases mācību ekskursija


10.martā Nīcas vidusskolas 7.a klase devās mācību ekskursijā uz Valsts policiju,kur policijas inspektors pastāstīja par jauniešu atbildību gan likuma, gan citu cilvēku priekšā. Jauniešiem bija iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt konkrētas atbildes. Atziņa un vēlējums pēc nodarbības - lai nebūtu jāatgriežas!
 
Vai esi kādreiz prātojis,kā izskatās teātra aizskatuvē, kā top teātra izrāde? Tagad to zinām! Skolniekiem bija iespēja pabūt aktieru grimmētavās, pielaikot tērpus, parūkas, uzkāpt uz skatuves dēļiem un sajust simtgadīgā teātra noslēpumaino, burvīgo auru. Zinoša gida pavadībā teātris tika izstaigāts no pagrabstāva līdz pašai rekvizītu darbnīcai jumta stāvā. Paldies projektam "Latvijas skolas soma" par šādu iespēju. Iegūtās zināšanas labāk ļaus izprast mācību priekšmetu Teātra māksla.
 
Klases audzinātāja Sintija Šeidlere

7.a klases mācību ekskursija