Datums: 17.09.2020 "Aktīvs es, aktīvs tu, aktīvi visi kopā!"

Tā ietvaros Nīcas vidusskolas 1.-4.klašu skolēni, izbaudot arī vienu no skaistākajām šī rudens dienām laikapstākļu ziņā, aktīvi darbojās skolas stadionā, veicot   dažādus jautrus, netradicionālus un aktīvus uzdevumus. Azarts, cīņas spars, ātrums, veiklība, spēks, lokanība, stratēģijas –  šīs spējas pārbaudīt bija iespējas ikvienam, bet ne tikai. Svarīgākais, ka tika gūtas pozitīvas emocijas, radīta iespēja klasēm pavadīt laiku kopā, aktīvi sportojot, kopīgi darbojoties, veicinātas sadarbības prasmes, savstarpējā komunikācija, uzticēšanās, sapratne, kas veicina klases saliedētību un dod pārliecību par savām un klases spējām.

Tā kā 18.septembrī Latvijā ir Olimpiskā diena un oktobris ir izsludināts par Olimpisko mēnesi, skolēni pirms aktivitātēm kārtīgi iesildījās, veicot Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu, ko izpildīt bija liels prieks, jo to veidojusi nīceniece Monta Lībeka. Olimpiskās dienas devīze “Mēs esam sportiņā” tika īstenota arī projektā “Aktīvs es, aktīvs tu, aktīvi visi kopā!”.

Projekta ietvaros dažādās aktivitātes nodrošināja SIA “Ūdensputni”, aktivitāšu organizētāji bija parūpējušies arī par balvām, turklāt cītīgi vēroja un vērtēja klases, lai noteiktu pašu labāko no labākajām, novērtējot sasniegumus sportiskajās aktivitātēs, labāko spēju izrādīšanā. Un tituls “Labākā no labākajām” piešķirts 4.b klasei. Esam pateicīgi Ūdensputnu komandai par sadarbību.

Ikviens skolēns tika arī pie saldumu balvas, par ko parūpējās izglītības speciāliste Inguna Lībeka. Turklāt ikvienam bija iespēja piedalīties izlozē, veiksmīgākajiem – Latvijas Olimpiskās komitejas Olimpiskās dienas suvenīri.

Aktivitāšu diena 1.-4.klasēm