Apmācības skolēnu brīvlaikā

Datums: 23.10.2023 Apmācības skolēnu brīvlaikā

23.oktobrī, sākoties skolēnu brīvlaikam, pedagogi un izglītības iestāžu darbinieki visas nedēļas garumā veic metodisko darbu. 23. oktobrī Nīcas vidusskolā notika mācības par Dienvidkurzemes novadā lietotajām lietojumprogrammām. Ikdienā šis darbs prasa daudz jaunu zināšanu un prasmju apguvi, tādēļ tika organziētas klātienes apmācības, lai atbildētu uz jautājumiem, kas rodas darba procesā.

Praktisko mācību konsultanti bija personāla daļas speciālisti Mairita Krētaine, Antra Grasmane, Inga Tumpele. Mācību procesā bija iespēja uzdot jautājumus izglītības pārvaldes speciālistam Arvilam Rogam par programmu VIIS, izglītības pārvaldes lietvedei Unai Betherei, algu grāmatvežiem Montai Eidiņai, Inesei Paulauskai, Evikai Mateusai, dokumentu pārvaldības nodaļas vadītājai Santai Mikālei par programmu LIETVARIS.

Paldies DKN par organizētajām mācībām, kurā varēja gūt noderīgas zināšanas ikdienas darbam.

DKN apmācības