Atsākušās

Datums: 13.10.2020 Atsākušās "Panākumu universitātes" lekcijas

12.oktobrī Nīcas vidusskolas jaunieši "Panākumu Universitātes" lekcijās ieklausījās mūzikas izpildītāja un producenta Rick Feds lekcijā par mūzikas studijām, reālās situācijas apzināšanos. Mūziķis uzsvēra, ka katram ir svarīgi dzīvot patiesībā un apzināt reālo situāciju, darīt to, ko mīl, jo mīlestība atbrīvo no bailēm, kā arī aizdomāties, ka jāizzina savs potenciāls, jādarbojas praktiski, lai nonāktu pie izvirzītā mērķa. Filmas "Dvēseļu putenis" režisors Dzintars Dreibergs aizrāva jauniešus ar kinomākslas aizkulisēm, iepazīstinot ar filmu tapšanas procesu, akcentējot, ka ļoti svarīgs ir scenārijs, izpētes process, aktieru atlase, filmēšana, kā arī montāža, lai filma sanāktu patiesa. Režisors uzsvēra, ka svarīgi atrast to nodarbošanos, kas uzrunā, un ka katrs darbs būs ar garoziņu. Biznesa treneris Aldis Zauls iepazīstināja ar saviem 6 pakāpieniem uz panākumiem- ieraudzīt un izmantot iespēju, ieguldīt sevi jebkurā darbā uz visiem 100%, noteikt pareizās prioritātes, paplašināt savu redzesloku, nevainot citus, precizēt un mērīt. Kā arī definēja savu laimes formulu- GANDARĪJUMS= REALITĀTE- GAIDAS. Bārmenis Andris Reizenbergs jauniešus iedvesmoja, kā jātiecas uz mērķi, stāstot par gatavošanos un piedalīšanos konkursā Ķīnā, kur ieguvis labākā pasaules bārmeņa titulu.

Skolotāja Agita Mače