Atzīmējot Ģimenes dienu Nīcas vidusskolā

Datums: 15.05.2024 Atzīmējot Ģimenes dienu Nīcas vidusskolā

10.maija vakarpusē aicinājām ģimenes un mix komandas piedalīties Ģimenes dienai veltītajā pasākumā. Lieliski un aktīvi pavadīts laiks, pozitīvas emocijas, jaunas sapazīšanās, spraigas cīņas, veiklības pārbaudes dažādos uzdevumos, sadarbība un sāncensība un vēl un vēl...

Liels paldies ikvienam vecākam, kurš atrada laiku, lai ar bērniem atnāktu, paldies skolēniem, kas izmantoja iespēju būt kopā ar skolas biedriem arī ārpus mācībām. Paldies par sadarbību ar Nīcas sporta centru (Ingars Kalējs un Edgars Miķelis Kovaļskis jums lielais paldies!).

Paldies vecākiem - Agijai Kaunesei, Sandrai Simsonei, Raimondai Ābelītei, skolniecēm Paulao Muceniecei, Ērikai Čaurei par idejām, iniciatīvu, atbalstu, palīdzot organizēt šo pasākumu.

Mums izdevās iepriecināt daudzus pasākuma dalībniekus ar dāvanām, ko noteica izloze. Esam no sirds ļoti pateicīgi uzrunātājiem vietējiem uzņēmējiem par atsaucību un sagādātajām dāvanām: Drifta Halle Liepāja, Amberfish, Atomi, Saulesziedi, Ziemelīšu dārzniecība, Piemājas ēdināšanas uzņēmums "ĒKI" , Laivu Noma Plostnieki, O Rika, Tonus Elast, OtankiMill.eu - Logistics Services & Grain Processing, FK Nīca, Nīcas sporta centrs , Nīcas un Otaņķu pagastu apvienības pārvalde .
Ar Dienvidkurzemes kultūra pārvaldes finansiālu atbalstu izbaudījām sacensību garu un bērnišķīgu prieku piepūšamajās atrakcijās.

Un pasākuma noslēgumā gardā sierainā pupiņu zupa! Paldies mūsu foršajām, atsaucīgajām skolotājām un ikvienam darbiniekam, kas bija iesaistījušies, lai viss varētu notikt.

Lai priecīgi Ģimenes svētki ikvienā mājā, ikvienā ģimenē!

Ģimenes dienas pasākums 2024