Datums: 21.10.2021 Citāda izstāde Nīcas vidusskolas vēstures muzejā


Neskatoties uz dažādiem aizliegumiem un neērtībām, Nīcas vidusskolas vēstures muzejs turpina strādāt arī šajā mācību gadā.

Šis laiks liek meklēt jaunas darba formas gan darbā ar apmeklētājiem, gan domājot par skolas vēstures pētīšanu un atspoguļošanu.

Ņemot vērā visu iepriekš minēto, ir tapusi jauna izstāde “Nīcas vidusskola pirms…”. Sākotnēji tā bija iecerēta skolas muzeja telpās, taču šis laiks lika veikt izmaiņas, un ieskats izstādē ir skatāms virtuālajā vidē. Izstāde stāsta par Nīcas vidusskolas vēstures desmitgadēm. No katras desmitgades ir izvēlēti tikai daži fakti un fotogrāfijas, kas sniedz kaut nelielu ieskatu konkrētajā mācību gadā.

Iepazīsim skolas vēsturi!

izstāde

Sandra Pankoka

Nīcas vidusskolas vēstures muzeja vadītāja