Datums: 13.05.2019 Dalība "Fizmix Eksperiments" konkursā Rīgā


2019.gada 11.maijā Nīcas vidusskolas komanda “TAHJONI” (Valts Vecbaštiks, Sondra Stalta, Emīls Pētersons, Aigars Juris Seļavins, Mārcis Kalējs) piedalījās Latvenergo erudīcijas konkursā “Fizmix Eksperiments”, kurš norisinājās Fizikas festivāla laikā Rīgā Kongresu namā. Visas dienas garumā skolēni varēja piedalīties dažādās aktivitātēs, vērot demonstrējumus, bet komandai vissvarīgāk bija parādīt savas zināšanas konkursā. 1. kārtā  bija jāatbild uz 10 testa jautājumiem, izmantojot pultis,  un jāatrisina divi uzdevumi.  2. kārtā piedalījās vairs tikai 5 katra reģiona labākās komandas, kuras sacentās par galveno balvu- piedalīties fizikas nometnē. Nīcas vidusskolas komanda cīnījās teicami, iegūstot 2.vietu Kurzemes reģionā.

Liels paldies šiem skolēniem, jo bija jāiegulda pamatīgs darbs, lai nokļūtu līdz finālam. Vēl pirms došanās uz Rīgu bija jāpilda treniņuzdevumi , jāizgatavo raķete un palaišanas platforma.

 

Skolotāja Agita Mače