Datums: 28.03.2022 Dalība akcijā “Tu vari palīdzēt Ukrainai! Maskēšanās tīklu siešana. Piedalies, nepaliec malā!”

Atsaucoties Liepājas muzeja aicinājumam, 1.b klase piedalījās akcijā “Tu vari palīdzēt Ukrainai! Maskēšanās tīklu siešana. Piedalies, nepaliec malā!”. Skolēni klasē veidoja lentītes. Pēc lentīšu izveidošanas, skolēniem bija iespēja aizbraukt uz Liepājas muzeju un pašiem piedalīties maskēšanās tīkla veidošanā. Muzejam tika saziedoti neskaitāmi metri auduma, lai taptu kamuflāžas tīkli. Kopumā sasēja 500 kvadrātmetrus maskēšanās tīkla.

1.b klases audzinātāja

Vita Reijere