Datums: 07.03.2022 Dalība LiepU matemātikas un fizikas olimpiāde 8.-12.klasēm

25.februārī attālināti notika LiepU matemātikas un fizikas olimpiāde 8.-12.klasēm. Liepājas Universitātes E.Ģinguļa matemātikas un fizikas olimpiādes galvenais mērķis ir paaugstināt jaunatnes interesi gan par matemātiku, gan par fiziku un sniegt saskarsmes iespējas jauniešiem ar kopējām interesēm, kā arī atrast matemātiski apdāvinātus skolēnus un stimulēt šo skolēnu darbu, radot papildu iespēju atkārtot un pielietot skolā iegūtās zināšanas jaunās situācijās.

Sacensības noritēja divās kārtās – individuālā kārta (līdz 30 min.) un komandu kārta (līdz 60 min. matemātik a un 40 min. fizikā). Komandu vērtējumā ņem vērā arī komandas dalībnieku sniegumu individuālajā kārtā.

Matemātikā ļoti labus rezultātus uzrādīja 10.klases skolniece Alīne Sļadzevska, savā klašu grupā iegūstot 2.vietu. Fizikā augstus rezultātus sasniedza 8.klases skolnieks Timurs Scepanovs, iegūstot 3.vietu, Alīne Sladzevska- 1.vietu, komandu sacensībās vidusskolu grupā Nīcas vidusskolas komandai (Raiens Ronis 12.kl., Poļina Jurbrga 12.kl., Emīls Pētersons- 11.kl., Alīne Sļadzevska-10.kl.) - 2.vieta. Paldies arī par dalību un ieguldīto darbu pārējiem skolēniem Līgai Lapiņai, Aleksandram Deņisenko, Markum Leilionam, Mārtiņam Ķuņķim 8.kl., Katrīnai Filakai, Elīnai Tupesei Rūdolfam Šuklajam, Danielam Bukam- 9.kl.

Skolotāja Agita Mače