Dalība

Datums: 22.05.2023 Dalība "Sporto visa klase" finālā


6.b klase šajā mācību gadā piedalījās projekta "Sporto visa klase" rīkotajās 6.klašu sacensībās, kur kopvērtējumā ieguva 1.vietu, bet lai tiktu uz fināla sacensībām skolēniem bija jāizdara viens labais darbs un jābūt kopumā visiem labām sekmēm. Skolēniem izdevās izcīnīt iespēju piedalīties finālā. 17.maijā skolēni devās uz sporto visa klase finālu Jelgavā. Šajās sacensībās skolēni bija ļoti saliedēti, bija jūtams un redzams cīņas gars. Bija dažādi interesanti, radoši uzdevumi, kurus skolēni iepazina un veica tikai fināla dienā, bija iespēja satikt arī Latvijas Olimpiešus kamaniņu braukšanā Mārtiņu Botu un Robertu Plūmi, baudīt skaistu koncertu ko sniedza dziedātaja “Patrisha”. Skolēni finālā kopvērtējumā no visām 6.klasēm izcīnīja 4.vietu Latvijā! Paldies liels sporta skolotājiem Edgaram Miķelim Kovaļskim un Indrai Šīmanei par atbalstu un sagatavošanu skolēnus sacensībām!

Man kā klases audzinātājai Justīnei Siksnai ir liels lepnums par saviem skolēniem, kuri bija lieli malači, cīnījās no visas sirds, bija prieks būt kopā ar viņiem šajā piedzīvojumā, atbalstīt viņus, kā arī uzturēt klases garu. 

Vēl tas nav viss, jo 3 skolēni no klases vasarā piedalīsies Personības akadēmijas nometnē Valmierā no 11.-18.jūnijam.Tā kā klasei bija augsti rezultāti sacensībās, tad bija iespēja sūtīt divus skolēnus. No klases tika izlozēti Selīna Tapiņa un Dāvis Eglītis, bet bija iespēja arī sūtīt individuālo pieteikumu, atlases žūrija izvēlējās vienu šīs klases skolēnu un tas ir Raitis Šeidlers.

Apsveicam skolēnus, lai šīs vasaras lieliskais piedzīvojums turpinās.

 

Klases audzinātāja

Justīne Siksna


"Sporto visa klase" 6.klasēm fināls Jelgavā