Eiropas mēroga akcijā “Eiropas medus brokastis” katrs 1.klasnieks saņem dāvanu

Datums: 01.12.2020 Eiropas mēroga akcijā “Eiropas medus brokastis” katrs 1.klasnieks saņem dāvanu

Latvijas Biškopības biedrība (LBB) Eiropas mēroga akcijas “Eiropas medus brokastis” ietvaros, katram valsts finansētajam, vispārizglītojošo skolu pirmklasniekam ir sarūpējusi dāvaniņu.

Kā mērķauditorija ir izvēlēta 1. klase, jo uzsākot jaunas ikdienas gaitas, bieži vien bērniem rodas stress, kas padara ikdienu bažīgāku, krītas imunitāte. Līdz ar to biškopji grib iepriecināt pirmklasniekus ar saldām, veselīgām un izglītojošām dāvaniņām. Katrs bērns saņem 3 trauciņus ar rapša, meža un dažādu ziedu medu, un izglītojošu magnētiņu ar informāciju, kāpēc katru dienu sākt ar medus karoti vienu. Kā arī, apmeklējot LBB mājaslapu www.medus.lv, var noskatīties informatīvi izklaidējošu filmiņu par bitēm un medu.

Tā kā akcijas apmērs ir apjomīgs, jo jānogādā dāvaniņas uz vairāk nekā 600 izglītības iestādēm, tad akcija norisinās visu novembra mēnesi.

Nīcas vidusskolā mācās 37 pirmklasnieki, kuriem klašu audzinātāji arī nodos skaistās un veselīgās dāvaniņas.