Ērika Vilsona monoizrāde

Datums: 06.06.2024 Ērika Vilsona monoizrāde "Nezāle" 7., 8., 10. un 11. kl. skolēniem

29.05. 7., 8., 10.un 11.klases skolēniem bija iespēja piedalīties Ērika Vilsona monoizrādē "Nezāle", kurā veidota pēc Rūdolfa Blaumaņa noveles motīviem. Aktieris ieinteresēja skolēnus, iesaistot tos izrādē. Galvenais skolēnu uzdevums - turēt rokās atveidojamo varoņu fotogrāfijas. Taču ikvienu aktieris mudināja ar savu stāstu domāt, izvērtēt, kādi mēs esam ikdienā. Ē. Vilsons izstāstīja stāstu par bāreni un galveno ciema palaidnis Jāni, kura likteni noteica audžuvecāku un pārējo ļaužu attieksme un audzināšana. Stāsts par pieaugušo un jauniešu attiecībām, attieksmi, rīcību un tās sekām. Pēc izrādes bija saruna par izrādes sasaisti ar mūsdienām, aktualitāti: joprojām svarīgi ir sociālais statuss, bērnu un vecāku attiecības, draudzība, kļūdīšanās un spēja piedot.
Atbalsta Latvijas skolas soma
Vairāk foto ŠEIT