Esi/ Emocionālā, sociālā intelekta centra izglītojošo grāmatu komplekts

Datums: 09.11.2023 Esi/ Emocionālā, sociālā intelekta centra izglītojošo grāmatu komplekts

Piedalītes konkuros ir lietderīgi un veselīgi. Sociālā uzņēmuma “Esi/ emocionālā, sociālā intelekta centra” Facebook lapas konkursā varēja atzīmēt skolu, kura vēlētos savā rīcībā iegūt izglītojošu grāmatu komplektu. Lieliska vēsts – esam viena no vairāk kā 100 skolām, kuras saņēma grāmatas. Kāpēc tas ir tik īpaši? Atbilde - lai aktualizētu mobinga problēmu un to mazinātu kopīgiem spēkiem, "Procter & Gamble" zīmols „Head&Shoulders" sadarbībā ar sociālo uzņēmumu Esi/  īstenoja kampaņu „Apturēsim mobingu skolās!”. Kampaņas ietvaros iegādātais "Procter & Gamble" zīmola „Head&Shoulders" šampūns nozīmēja ziedojumu viena skolēna sociāli emocionālo prasmju pilnveidošanai. Grāmatās ietvertās metodes un spēles ir rīks ar kuru palīdzību savā skolā varam veidot vēl drošāku vidi, kuras ir brīva no  mobinga.

#PlecuPiePleca

09.11. grupu karjeras konsultācijā, 12. a klases jaunieši mazliet "iemēģināja" spēles "Vārda spēks" paņēmienu labrunāšana, kad vajadzēja teikt labas lietas klasesbiedram. Paldies jauniešiem!

Esi/ Emocionālā, sociālā intelekta centra izglītojošo grāmatu komplektā ietilpst:

• “esi/ iedvesma” veidota, balstoties 18 sarunās ar iedvesmojošiem Latvijā pazīstamiem cilvēkiem - mūzikā, psiholoģijā, zinātnē, radošajās jomās, sportā u.c. Tās ir sarunas par dzīvi, prasmēm, talantiem, karjeru, vērtībām, vīziju, misiju. Izceltie citāti ir autoru domu graudi.
  • “esi/ emocionāli, sociāli inteliģents” 85 metodes, ekspertu iezīmētas aktualitātes, atziņas un citāti, kas caurvij piecas emocionālā intelekta prasmes
  • “esi/ EMOCIJU spēles” Nav LABU vai SLIKTU emociju – tās palīdz izprast sevi un citus!
  • “esi/ SPĒLES maziem un lieliem” spēles, metodes, idejas emocionālās un sociālās inteliģences attīstīšanai, kuras pielietojamas un piemērotas dažādiem emociju, izjūtu, vajadzību mirkļiem.
  • “esi/ PAŠREGULĀCIJA” - iepazīstu un vadu sevi 60 metodes - spēles, kuras spēlējot ģimenē, klasē, grupā, nometnē bērniem, jauniešiem un arī pieaugušajiem tiek uzlabota impulsu kontrole, regulācija un virzīšana, bez kā nebūtu iespējama neviena apzināta, mērķtiecīga darbība.

Vairāk par grāmatām var uzzināt Esi/ mājas lapā.

pedagogs karjeras konusultants

Elīna Tapiņa