Datums: 04.04.2019 Fizikas diena Nīcas vidusskolā


logo_karjera

3.aprīlī Fizikas gada ietvaros Eiropas Savienības fondu projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (Nr.8.3.2.2./16/I/001) Nīcas vidusskolā 5.-12.klašu skolēniem tika organizētas praktiskas nodarbības meistaru vadībā. 5.-7.klašu skolēniem un 8.-12. klašu skolēniem bija iespēja izmēģināt savas prasmes lodēšanā un izgatavot savas ierīces- bezvadu lādētāju un augsnes mitruma mērītāju. 5.-7.klašu skolēni arī iepazinās ar dabiskajiem strāvas avotiem- izrādās, ka arī kartupeli var izmantot šādam nolūkam.

lodee lodee1

Skolēni nodarbībās darbojās ar aizrautību un interesi, aptaujā skolēni ir atzīmējuši, ka tieši praktiskā darbošanās un jaunu iemaņu izmēģināšana ir pozitīvākais ieguvums no šīs dienas. Skolēni izteica vēlēšanos atkārtoti piedalīties šada veida nodarbībās.

Fizikas gada ietvaros šim pasākumam tika atvēlēti 2237.00 EUR no projekta līdzekļiem. Kopumā šajās nodarbībās bija iespēja piedalīties 158 skolēniem, katram nodrošinot 2 praktiskas nodarbības.

Tā kā Nīcas novads piedalīsies otrajā šī projekta periodā, tad ceram arī nākotnē skolēniem piedāvāt saistošas un interesantas nodarbības.

Projekta koordinatore Nīcas vidusskolā

Sandra Vadone