FLL Explore konkurss Lego robotikā

Datums: 09.04.2024 FLL Explore konkurss Lego robotikā

6.aprīlī Rīgā norisinājās FLL Explore sezonas “MASTERPIECE” konkurss, kas norisinājās Rīgas Jauno tehniķu centrā Rīgā. Tajā piedalījās Nīcas vidusskolas Lego robotikas junioru komanda “NRP Juniori”, pedagogs Sandra Rāte.

Izstādes laikā komandas ne tikai prezentēja savas izbūvētās skatuves, bet arī dalījās ar nodarbību laikā apgūtām zināšanām gan par skatuves tehnoloģijām, gan FLL pamatvērtībām – komandas darbs, inovācijas, pētniecība, iekļaušana u.c.

Komandas sastāvs: 4.A klases skolniece Beāte Blūmane un 3.A klases skolēni Pauls Edvards Linde un Iva Līna Vītola. Nīcas komanda ieguva nomināciju "Atraktīvākais stāstījums".

Paldies skolēnu vecākiem par sadarbību, novada pārvaldei par transporta nodrošināšanu.

Robotikas pulciņa vadītāja Sandra Rāte

FLL Explore konkurss Lego robotikā