Datums: 27.12.2021 FLL JR. 2021 PLAYMAKER SEZONA IR NOSLĒGUSIES


Nīcas vidusskolas 3.klases komanda šogad pirmo reizi piedalījās First Lego League Juniors sezonas attālinātā Expo izstādē Playmakers. Dalībnieki žūrijai stāstīja un zīmēja par šis sezonas Playmaker izvēlēto problēmu, pētījumu un atklājumiem, veidoja, konstruēja modeli, izmantojot LEGO® elementus un motorizētās daļas, demonstrēja savu Lego modeli un izstāstīja par savu komandas darbu. 

Komandā “NRP Juniorišogad darbojās Amēlija Brīvule, Agate Neimane, Metjū Rjabko, Nguyen Pham Gia Yen (Emma) un Nguyen Pham Vinh Thanh (Nuels). 

20211213_112018

Skolēnus Expo izstādei sagatavoja robotikas skolotāja Sandra Rāte. 

Balvās ir saņemtas Lego medaļas un atzinības. Paldies komandai par radošumu un uzcītību! 

Esam gatavi izzināt visu par transportu jaunajā FLL  sezonā 2021./2022. Cargo Connect!

Robotikas pulciņa vadītāja 

Sandra Rāte