Datums: 09.04.2019 Folkloras kopa piedalās konkursos


Aktivitātēm bagāta iepriekšējā nedēļa izvērsās folkloristiem, jo piedalījās gan tradicionālo deju konkursā "Vedam danci" un dziedāšanas konkursā "Dziesmu dziedu, kāda bija" Liepājas BJC, turklāt žūrija Liepājā lēma, ka jāstartē būs arī finālā Rīgā 27.aprīlī. Un kā ne! Mūsējā kopa kolektīvi par sniegumu kadriļu konkursā, kā arī pāru un rotaļdeju konkursā godam nopelnījuši 1.pakāpes diplomus. Arī individuāli mūsējās meitenes kļuvušas par zelta (Ieva Roga) un sudraba dejotājām (Selīna Tapiņa, Evelīna Kaļiņina, Elisa Venškevica). Bet svētdienā ar savu programmu mūsējie kuplināja pasākumu "Satiec savu meistaru" Nīcā. Paldies aizrautīgajiem bērniem un, protams, enerģijas bagātajām skolotājām Solveigai Mačiņai un Indrai Štubei!

Un vēl - darām zināmu, ka mūsu folkloristu kopa turpmāk sauksies "Rakari" kā laikā, kad folkloras kopu Nīcas vidusskolā vadīja ilgadējā vadītāja Mirdza Pabērza.