Gaidot Latvijas dzimšanas dienu!

Datums: 16.11.2022 Gaidot Latvijas dzimšanas dienu!

Pateicos visiem skolotājiem, skolēniem, vecākiem, skolas darbiniekiem, kuri ieguldīja savu darbu un sirdi, lai Lāčplēša un Latvijas dzimšanas dienai veltītie svētku pasākumi notiktu.

Pateicos visiem, kas piedalījās pasākumos, kas godināja Lāčplēša dienu un Latvijas valsti, gaidot tās 104.dzimšanas dienu, apliecinot savu attieksmi pret valsti. Pateicos visiem, kas apkopa Brīvības cīnītāju atdusas vietas un godināja viņu piemiņu.

Pateicos katram, kurš izgatavoja Latvijas Brīvības, Laimes un Miera putnus, kas brīnišķīgi rotā mūsu skolu un rada svētku noskaņu mūsu sirdīs.

Aicinu ikvienu Latvijas 104. dzimšanas dienā radīt svētkus savā mājā, savā sirdī. Būt pateicīgiem un novērtēt to, ka mums ir iespēja svinēt Latvijas 104.dzimšanas dienu, novērtēt Brīvību, kas mums dota un mierīgās debesis virs mūsu zemes un jūras. Dievs svētī Latviju!

Direktore Lāsma Petermane