Iepazīstam savu pagastu dabā!

Datums: 04.10.2021 Iepazīstam savu pagastu dabā!

Arī šogad sadarbībā ar LLKC biroju Liepājā un Jūrmalciema Tīklu māju “Piestātne”, devāmies izzinošā mācību pasākumā “Zvejniecība”. Šoreiz pasākums notika 30.09. 5.A un 5.B klasei. Skolēni tika iepazīstināti ar Jūrmalciema vēsturi un senlietu krātuvi. Sadalījāmies komandās un devāmies apmēram 3 km pārgājienā pa Jūrmalciemu, vadoties pēc izstrādāta maršruta un pildot dažādus uzdevumus katrā pieturpunktā. Līdz ar to apskatījām un iepazinām Jūrmalciemu, kā arī klausījāmies un praktiski darbojāmies pie vietējā zvejnieka.

Skolēni ne tikai apguva dažādas ekosistēmas dabā, vēsturi, bet arī mācījās sadarboties grupās, lai kopā tiktu pie veiksmīga rezultāta!

Paldies LLKC birojam Liepājā un biedrībai "Jūrmalciema valgums"! Uz sadarbību arī turpmāk!

Nīcas vidusskolas dabaszinību skolotāja Evita Ločmele

5.klases skolēni apgūst profesiju "zvejniecība"