Datums: 09.12.2022 Ieskats #MīlNemīl uzvedumā


Nīcas vidusskola 21.decembrī  aicināja uz muzikālu uzvedumu #MĪLNEMĪL. Uzvedumā (pēc R.Blaumaņa stāsta un filmas “Īsa pamācība mīlēšanā” motīviem) labi zināmie varoņi darbojas mūsdienīgos apstākļos, bet metode, kā atrast patiesu  sirds siltumu, rūpes un varbūt pat mīlestību, tā pati vecā - diezgan nereāla, bet Jānim nostrādā.  

Režija, scenogrāfija: Iveta Rone

Lomās:

Jānis – Justs Vadonis, Tēvs - Ģirts Sīlkis, Māte – Madara Roga, māsa – Ērika Čaure, Anne - Katrīna Filaka, Annes māte – Elīna Tupese, Dzirnavnieks – Valdis Dūna, Dzirnavnieka meita – Sandija Stalta, Dzirnavnieka strādnieks – Artūrs Lapiņš, Krodziniece – Sondra Stalta, Krodzinieces meitas – Sanija Eglīte, Sabīne Čirkše, DJ – Keitija Miksone, tirgotājas – Paula Muceniece, Diāna Šimkus, Amanda Jaunzeme, Elīza – Jeseņija Kuzmina, autoservisa īpašnieki – Laura Sīkle un Daniels Buks, uz skatuves puišu lomās – Raimonds Kovaļskis, Raivo Jankevics.

 

Lielie dejotāji: lomu izpildītāji + A.Sprūde, M.Aldzere, T.Knube, S.Ivaščenko, A.Dermenži, J.Kuzmina, M.Abrute, V.Knubis, E.Mucenieks, E.Putniņa, P.Pričina, S.Tapiņa, K.Ozola, M.Radomišķe, E.Lūsēna, R.Ratinieks, E.Kaļiņina,  K.Klāvsone

Deju skolotājas: Agija Kaunese, Iveta Rone

Mazie dejotāji: R. Ļaudama, P,Linde, R.Liparte, A. Mačiņa, A. Šķila, U. Štībele, E. Muceniece, P. Štēra, B.Blūmane, M. Hopova, E. Volmane, M. Cvībele, I. Konovalova, A. Neimane, E. Lanka, A. Brīvule, P. Čuhnova. L. Pļavniece, R.Zaļā, S. Daubare. Deju skolotāja: Solveiga Mačiņa

Mazie dziedātāji: O.Zaļā, A.Anspaka, S. Čunka, E. Ozoliņa, B. Šeidlere, U. Štībele, E. Muceniece, A. Šķila, G. Henkelis, K. Dž. Pudāns kopā ar skolotāju Justīni Siksnu.

Lielie dziedātāji: E. Bērziņa, E. Leiliona, T. Kazāks, M. Plāciņš, P. Radomišķe, M. Radomišķe, G. Vancere, K.Šimkus, E. Cābele, E. Skangale. Skolotāja Līga Amerika-Ansiņa

Mūzikas skolas audzēkņi: K. Beķeris ( marimba), P. Jākobsons ( marimba), M. Plāciņš ( marimba), Nuels un Emma (klavieres un flauta). Skolotāji: Ivars Dejus, Sigita Briljonoka, Dina Sleže, koncertmeistare Selvija Ozola.

Skolas VIA – Diāna Šimkus, Karīna Šimkus, Annike Sprūde, Henrijs Diķis,  grupas vadītājs - Andris Ločmelis

Pie skaņas un gaismas pults: Miķelis Pričins, Emīls Pētersons.

Paldies atbalstītājiem un sadarbības partneriem SIA “AF Garage” un “Otaņķu gardumi”

 Ieskats uzveduma foto galerijā


Ziemassvētku uzvedums #MīlNemīl