Konkurss

Datums: 08.04.2021 Konkurss "Es savai videi"

Kā jau katru gadu arī šogad projekts “Esi Līderis!” izsludināja konkursu vidusskolēniem „Es savai videi”. Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu uzņēmību, neatlaidību un uzdrīkstēšanos, apgūstot prasmes plānot un domāt, sadarboties, pārliecināt, argumentēt savu viedokli, izstrādāt ekonomiski pamatotus ilgtspējīgus cilvēkvidei un/vai dabas videi draudzīgus risinājumus un tos īstenot.

Nīcas vidusskolas komanda  „Deal Makers”, kurā darbojās 10.klases skolēni Monta Amanda Mihailova, Sabīne Ance Čirkše,  Emīls Pētersons,  Sondra Stalta izstrādāja projekta darbu “Motivējoša satura veidošana sociālo tīklu platformās”.

Projekta ideja ir piesaistīt jauniešu uzmanību sociālo tīklu platformās, tādējādi veicinot viņu vēlmi būt aktīvākiem, iemācīties ko jaunu, un ar komandas “Deal Makers” palīdzību gūt motivāciju brīžos, kad tā ir visvairāk nepieciešama.

Projekta laikā tika veidots motivāciju veicinošs saturs vispopulārākajās sociālo tīklu platformās Instagram, TikTok un Facebook, kurās jaunieši pavada visvairāk laika. Komandas mērķis ir piesaistīt jauniešu uzmanību, popularizēt komandas veidoto saturu un veidot to arī pēc projekta realizēšanas.

29.martā jaunieši savu darbu prezentēja projekta “Esi Līderis!” žūrijai. Ideja tika augsti novērtēta un komanda “Deal Makers” ieguva Simpātiju balvu.

Prieks par radošiem, motivētiem jauniešiem, kuri vēlas palīdzēt citiem, uzmundrināt, kā lietderīgi pavadīt un plānot laiku arī attālinātajā mācību procesā.

Skolotāja

Agita Mače