Konkurss “Profesionālis”

Datums: 22.03.2021 Konkurss “Profesionālis”

2021.gada 12.martā norisinājās projekta “Esi Līderis” programmas “STARTS” karjeras konkurss “Profesionālis”, kurā skolēniem bija jāizveido jauns Ādažu Kraukšķu produkts. Dienas gaitā bija jārada jauna produkta ideja, kas ietver: produkta garšu, produkta formu, produkta iepakojuma dizainu un produkta komunikācijas stratēģiju – kā ieviest jauno produktu tirgū un informēt par to patērētājus. Pēcpusdienā jaunradītais produkts bija jāprezentē žūrijai un pārējiem dalībniekiem zoom platformā.

Kopumā konkursā no visas Latvijas piedalījās 21 komanda. Nīcas vidusskolu pārstāvēja divas komandas. 8.klases komanda “Vienkārši niiicenieki”  (Katrīna Filaka, Elīna Tupese, Marta Lībeka un Valters Mūrēns), ieguva kopvērtējumā 5 vietu,   9.klases  komanda “AURUM” (Sandija Stalta, Ērika Čaure, Jogita Brēdiķe un Līva Bišofa) pusfināla sacensībās ieguva 3. vietu un iespēju piedalīties finālsacensībās 31.martā.

Prieks par skolēniem, kuri arī attālinātajā mācību procesā labprāt piedalās dažādos konkursos un aktivitātēs.

Skolotāja Agita Mače