Latvijas Valsts prezidenta vizīte Nīcas vidusskolā

Datums: 06.03.2020 Latvijas Valsts prezidenta vizīte Nīcas vidusskolā

12.marts Nīcas vidusskolas saimei ļoti īpaša svētku diena - skolā viesojās Valsts prezidents Egils Levits. Prezidenta kungu pie skolas sagaidīja skolas direktore, novada domes priekšsēdētājs, skolēnu prezidents un skolas folkloras kopa. Ikvienam skolēnam bija iespēja prezidentu sagaidīt un ieraudzīt vaigā. Skolas direktore, direktores vietnieces, Skolas padomes priekšsēdētājs un domes priekšsēdētājs nelielā sarunā ar prezidentu ieskicēja skolai būtisko. Un jau nedaudz vēlāk vecāko klašu audzēkņi un skolas darbinieki kopā ar citiem novada iedzīvotājiem un viesiem tikās ar prezidenta kungu, lai pārrunātu nīceniekiem aktuālus jautājumus.Pēc tikšanās muzikālu pārsteigumu skolas ziemas dārzā prezidenta kungam sagādāja mūsu koristes, kas tikko bija atgriezušās no koru skates Grobiņā, kur meiteņu skaistais dziedājums bija novērtēts ar augstāko pakāpi.