Datums: 26.11.2020 “Lielā Eiroviktorīna” 10. un 11. klašu skolēniem


Labklājības ministrija no 2. līdz 13 novembrim rīkoja erudīcijas spēli “Lielā Eiroviktorīna” 10. un 11. klašu skolēniem. Tā bija iecerēta ne tikai kā lielisks veids, lai pārbaudītu skolēnu zināšanas par Eiropas Savienību (ES) un ES fondu ieguldījumu labklājības jomā, bet arī, lai dažādotu mācību vielu un procesu. Viktorīna tika izspēlēta no 2. līdz 13. novembrim katrai klasei ērtā laikā attālināto mācību ietvaros.  Kopumā viktorīnā piedalījās 55 klases no 46 Latvijas skolām. Arī Nīcas vidusskolas 10.klase piedalījās viktorīnā un ieguva 230 punktus, ieņemot 2.vietu Kurzemes reģionā un 6.vietu Latvijā kopumā. Punktu skaits ir vienādas ar pirmās vietas ieguvējiem Saldus vidusskolas 11. E klasi, bet vērtējumā tika ņemts vērā arī laiks.

 

Skolotāja Agita Mače