Mācību gada noslēdzošās nodarbības!

Datums: 16.05.2022 Mācību gada noslēdzošās nodarbības!

12.maijā abas 8.klases devāmies uz pēdējām 2 interešu izglītības programmas “Vides pārvaldība II” 11-18 gadīgajiem skolēniem, nodarbībām Dabas mājā, Liepājā.

Šoreiz nodarbību temati: Zemes slāņi un Zooloģija zem lupas.

Nodarbībā “Zemes slāņi” skolēni interaktīvā un praktiskā veidā izspēlēja zemes uzbūvi, pētīja un salīdzināja dažādus zemes slāņus, un izveidoja paši savu aktīvu vulkānu.

Nodarbībā “Zooloģija zem lupas” skolēni guva pieredzi par pētniecības procesu - veica dzīvo organismu ievākšanu un apkārtējās vides novērojumus. Izmantojot dažādus rīkus, lupas un mikroskopus, tika iepazīta dzīvnieku valsts daudzveidība, sākot no kukaiņiem, gliemjiem, vēžveidīgiem, zirnekļveidīgiem un beidzot pat ar zooplanktonu.

Paldies Dabas mājas lektorēm par daudzpusīgajām nodarbībām, pacietību, sapratni un azartu!

Mācību gada noslēdzošās nodarbības "Dabas mājā" Liepājā