Nīcas skolēni FLL robotikas konkursā Valmierā

Datums: 09.05.2023 Nīcas skolēni FLL robotikas konkursā Valmierā


7.maijā Vidzemes Augstskola kopā ar biedrību FIRST LEGO League Latvia un sadarbības partneri EDUTUS Universitāti no Ungārijas uzņēma 100 robotikas entuziastus, kuri apmeklēja apvienoto WRO (World Robot Olympiad - Pasaules Robotu olimpiāde) Nacionālā fināla iepazīšanās pasākumu un FLL (First Lego League) Explore konkursu.

Šo robotikas sacensību mērķis ir palīdzēt jauniešiem attīstīt radošumu un problēmu risināšanas prasmes jautrā un saistošā veidā ar robotu palīdzību.

Nīcas vidusskolas 3.un 4.klašu robotikas komandas šogad piedalījās FLL Explore sezonas konkursā “Superpowered” ar programmējamiem robotiem un prezentēja projektu par šī gada tematu – enerģijas veidi.

Komanda “NRP Juniori” ieguva diplomu kategorijā PAMATVĒRTĪBU EKSPERTI un komandai “Četri no Marsa” diploms kategorijā PĀDOMĀTĀKAIS PROGRAMMAS KODS. Mūsu jaunie robotiķi saņēma atzinības rakstus, medaļas un saldās balvas.

IMG-20230507-WA0001

Apsveicam!

 

Sandra Rāte, robotikas pulciņa vadītāja