Datums: 25.10.2019 Nīcas vidusskolas komanda - starptautiskā konkursa „Ventspils IT izaicinājums 2019” finālisti

Jau otro gadu Nīcas vidusskolas tehnoloģiju komanda izcīna godu piedalīties Ventspils starptautiskā tehnoloģiju konkursa finālā – trīs dienu pasākumā novembra vidū. Šogad no Nīcas uz konkursa finālu dosies Roberts Šīmanis un Aigars Juris Seļavins, kuri pirmajā jeb neklātienes kārtā izcīnīja tiesības būt starp pašiem labākajiem un sacensties par godalgotajām vietām. D vecuma grupas uzdevums ir izstrādāts kopā ar Latvijas Spēļu izstrādātāju asociāciju un tajā skolēni tika izaicināti iepazīties ar spēļu izveides pamatiem, demonstrēt savas spējas un redzējumu par interesantu un mūsdienīgu datorspēli. Prasme sadarboties un rast kompromisu ir viena no veiksmes atslēgām cīņā par Ventspils IT izaicinājuma uzvarētāja titulu. Finālā D grupā ir tikušas tikai 9 komandas no Latvijas.

Šogad konkursam pieteicās skolēni no 221 dažādām izglītības iestādēm. Konkursam reģistrējušās kopumā 533 komandas: 370 no Latvijas, 76 no Lietuvas, 72 no Igaunijas un 15 no Somijas.

Lai mūsējiem veicas finālā!

Nīcas novada IT jomas koordinatore Sandra Rāte