Nīcas vidusskolas robotikas komanda – Latvijas FLL čempioni!

Datums: 30.05.2022 Nīcas vidusskolas robotikas komanda – Latvijas FLL čempioni!

28.maijā Salaspilī Nīcas vidusskolas komanda kļuva par "FIRST LEGO League" (FFL) čempioniem. Šī ir ļoti priecīga ziņa, jo FIRST LEGO League sezonas CARGO CONNECT čempionāts notika klātienē pēc divu gadu pārtraukuma. Nīcas vidusskolas 5.klašu komanda: Selīna Tapiņa, Elizabete Putniņa, Evelīna Kaļiņina un Toms Jansons FLL robotikas fināla sacensībās Salaspilī ieguva Latvijas čempionu kausu un 1.vietu Latvijas mērogā par inovatīvā projekta prezentēšanu.

Paldies par sadarbību uzņēmumam “Otanki Mill”, skolēniem un vecākiem!

Salaspilī vienlaicīgi ar FIRST LEGO League Challange (vecumā no 9 līdz 16 gadiem) čempionātu notika arī FIRST LEGO League Explore (vecumā no 6 līdz 10 gadiem) izstāde. Komanda prezentēja žūrijai savu kravu transporta risinājumu problēmu un tās ieteicamo risinājumu ar LEGO robotu vizuālo programmu WeDo 2.0.  palīdzību. Žūrija atzinīgi novērtēja Nīcas komandas labo prezentāciju, komandas sadarbību, aktivitāti, neatlaidību un komandas garu. Paldies skolēniem un vecākiem par iedrošināšanu un atbalstu!

Nīcas vidusskolas skolotāja Sandra Rāte

Nīcas vidusskolas robotikas komanda – Latvijas FLL čempioni!