Nīcas vidusskolas skolniece iegūst 1.vietu konkursā

Datums: 13.06.2022 Nīcas vidusskolas skolniece iegūst 1.vietu konkursā


Nīcas vidusskolas 10.klases skolniece Paula Muceniece piedalījās RTU LSZC iknedēļas jautājumu sērijas konkursā "ERUDĪTS" 2022, kas norisinājās jau 4. gadu pēc kārtas. Jauniete ieguva pirmo vietu kopvērtējumā ar 21 punktu skaitu un pirmo vietu iknedēļas jautājumā par tēmu mehatronika.

Konkurss norisinājās no  2022. gada 14.martam līdz 8.majam. Konkurss tika sadalīts 8 nedēļu ilgos posmos, katru nedēļu bija 3 jautājumi par kādu no Liepājas RTU studiju programmu tēmām – uzņēmējdarbība un vadīšana; mašīnu un aparātu būvniecība; mehatronika; telekomunikācija; siltumenerģija un siltumtehnika; datorsistēmas; enerģētika un elektronika; inženiertehnika, mehāniska, mašīnbūve.

Paula balvā saņēma VIP tūri pa RTU LSZC un Liepājas skaistākajām vietām 2 personām. Tūre norisinājās 24.maijā. Paula kopā ar klasesbiedreni Annemariju devās uz RTU LSZC, kur saņēma balvas. Kopīgi ar studentu kategorijas uzvarētāju un RTU LSZC direktoru Mārci Priedīti, jaunieši devās VIP tūrē pa uzņēmumiem AE Partner, Lauma Lingerie, Liepājas specialā ekonomiskā zona un Restorāns & Bārs Kapteinis. Diena bija izdevusies un labi pavadīta, uzzinot daudz jauna un aizraujoša.

 

Paula Muceniece


RTU LSZC iknedēļas jautājumu sērijas konkurss "ERUDĪTS" 2022