Nīcas vidusskolas tradīcijas

Datums: 16.04.2024 Nīcas vidusskolas tradīcijas

Tāds nosaukums dots jaunajai tematiskajai izstādei skolas muzejā.

Nīcas vidusskola, līdzīgi kā citas skolas, var lepoties ar savām tradīcijām. Kurš gan nezina slavenās Kartupeļu balles, kas 35 reizes pulcēja gan skolēnus un skolotājus, gan skolas viesus uz kartupeļu godināšanu un degustēšanu. Šī tradīcija jau palikusi pagātnē, taču vietā radušās jaunas. Tieši šīm jaunajām tradīcijām arī ir veltīta izstāde.

Visas tradīcijas grupētas četros tematiskos blokos.

Patriotiskās audzināšanas tradīcijas iepazīstina ar Latvijas vēsturei svarīgu notikumu iedzīvināšanu skolas dzīvē. Ziemassvētku laika tradīcijas stāsta par Ziemassvētku gaidīšanas laiku mūsu skolā. Tradīcijas kopā ar skolēnu ģimenēm stāsta par saikni starp skolu un skolēnu ģimenēm, bet skolas darbinieku kopējās tradīcijas – kā tiek stiprināts skolotāju un tehnisko darbinieku kolektīvs. Kādas konkrēti tad ir šīs tradīcijas? To var uzzināt jaunajā izstādē.

Izstāde būs skatāma līdz pat rudenim.

Sandra Pankoka

Skolas vēstures muzeja vadītāja