Noslēgusies MTB velosporta aktīvā sezona

Datums: 21.10.2020 Noslēgusies MTB velosporta aktīvā sezona

Nupat noslēgusies MTB velosporta aktīvā sezona. Mūsu skolas sporta skolotāja un MTB velosporta  trenera Aivja Karzona trenētie audzēkņi ir aizvadījuši dažādas sacensības. To skaits pavasarī plānots bija vēl vairāk, taču arī MTB velosportā vīrusa dēļ notika izmaiņas, taču tas nemazināja velosportistu aizrautību, cīņas sparu un vēlmi startēt sacensībās.

* 2020.gada Lejaskurzemes MTB veloseriāla kopvērtējums. Kopvērtējumu veidoja 3 posmi - "Ālandes apļi", Kazdangas "Elpa" un Izriedes muižas kausa izcīņa. Divu labāko posmu rezultāti veidoja kopvērtējumu.

V10 grupā 1.vieta - Matīsam Meijeram; S10 grupā 2.vieta - Martai Radomišķei; S12 grupā 1.vieta - Unai Lagzdiņai; V14 grupā 6.vieta - Raimondam Kovaļskim; S18 grupā 1.vieta - Linsijai Silai; V18 grupā 2.vieta - Ģirtam Knubim , 3.vieta - Rolandam Kokinam, 5.vieta - Kārlim Ārvaldam Mūsiņam.

* Noslēdzies Latvijas spēcīgākais seriāls Vivus MTB maratons 2020. Seriāls sastāvēja no 6 posmiem - Talsos, Alūksnē, Cēsīs, Pļaviņās, Apē, Baldonē. Paredzēti bija 7 posmi, bet noslēdzošais posms Tukumā tika atcelts, tāpēc individuālajos un komandu vērtējumos tika ņemti vērā pieci labākie posmi no sešiem.

Pusaudžu distancē S-12 grupā 5.vietā - Una Lagzdiņa. Pusmaratona distancē Junioru grupā 6.vietā - Rolands Kokins, 7.vietā Ģirts Knubis, 10.vietā - Kārlis Ārvalds Mūsiņš. U23 sieviešu grupā 5.vietā Linsija Sila

* Noslēgusies arī Latvijas kausa sezona MTB riteņbraukšanā. Latvijas MTB kauss riteņbraukšanā vienkopus apkopo teju visas Latvijā notiekošās kalnu riteņbraukšanas sacensības. Rangā tika iekļautas 23 sacensības.

Atsaucoties uz Latvijas Riteņbraukšanas federācijas publiskoto informāciju, liels panākums sezonas kopvērtējumā Nīcas MTB komandas līderim Aivim Karzonam, kurš mērķtiecīgi un sekmīgi startēja visas sezonas garumā, tātad mūsu skolotājs un MTB treneris  Aivis izcīnījis 1.vietu amatieru ranga savā vecuma grupā (19-35.g.) un  3.vietu absolūtajā kopvērtējumā, piekāpjoties diviem Latvijas spēcīgākajiem vīriem. Un 12.klases skolnieks Ģirts Knubis izcīnījis 3.vietu junioru grupā.

Paldies trenerim, paldies skolēniem par neatlaidību, aizrautību, cīņas sparu! Paldies Martas Radomišķes ģimenei un Unas Lagzdiņas ģimenei par dažādu atbalstu un visiem vecākiem par līdzjušanu trases malā!

MTB velosacensības