Olimpiāde

Datums: 09.03.2021 Olimpiāde "Uzdrīkstos, domāju, radu!"

Neierastos apstākļos šogad norisināsies Latvijas Universitātes atklātā olimpiāde - konkurss “Uzdrīkstos, domāju, radu!” 4.-5. klašu skolēniem. Konkursa 1. kārta šogad notiks 23.martā. Tajās skolēnu komandas no Nīcas vidusskolas un arī visas Latvijas pildīs uzdevumus, kas rosina skolēnu interesi par inženierzinātnēm, dabaszinātnēm un tehnoloģijām, dodot iespēju iegūt pieredzi praktiskajā darbībā, kā arī demonstrēt prasmi sadarboties.

Pirmajā kārtā katrs skolēns individuāli veiks tiešsaistes uzdevumus, kuru saturu veidos matemātikas, dabaszinību un programmēšanas jautājumi. Komandas rezultātu veidos visu skolēnu kopīgi iegūtie punkti. Daļai skolēnu tā būs pirmā iespēja piedalīties tiešsaistes konkursā, pilnveidojot IT prasmes.

Konkursu organizē  LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (LU SIIC) projekta Prātnieku laboratorija ietvaros, kuru administrē LU Fonds, atbalstītājs un mecenāts SIA “Mikrotīkls”, sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru.

Lai mūsu skolēniem izdodas gūt sev šo jauno pieredzi!

Skolotāja Sandra Rāte