Panākumu Universitātes lekcijas

Datums: 19.02.2020 Panākumu Universitātes lekcijas

17.februārī vairāki Nīcas vidusskolas skolēni atkal devās uz Rīgu, lai šoreiz Panākumu universitātes lekcijās iepazītos ar radošām, tomēr atšķirīgām personībām.

Pirmās lekcijas vadīja divi dizaineri – Aleksandrs Pavlovs (modes eksperts)  Alise Ābele (mēbeļu dizainere).

Aleksandrs Pavlovs pārsteidza ar stāstiem par savas karjeras pirmsākumiem, kuri aizsākās jau skolas laikā. Dizaineris sācis šūt jau 4. klasē, kad sapratis, ka vēlās kļūt patstāvīgs. Aleksandrs pauda, ka visā ko pats rada ir jābūt augstai kvalitātei un unikalitātei.

PU2

Savukārt Alise Ābele iepazīstināja ar uzņēmumu "Pavasara mēbeles", kurš darbojas mēbeļu restaurēšanas jomā un aicina saglabāt veco, modernizējot to. Alise pierādīja, ka arī no maza pamatkapitāla ir iespējams veikt brīnumus. ‘’Tu vari būt jebkas, ja patiesi to vēlies!’’ pauda dizainere.

Aktīvu, diskusijām un radošuma pilnu pēdējo lekciju novadīja Kanāla “STV” seja un “Radio Skonto” balss Valdis Melderis. Viņš aicināja katru jaunieti mācēt atbildēt uz jautājumiem:

• Kas Tu esi?

( Lai kāds ņemtu Tavu viedokli vērā, lai šķistu interesants - unikāls)

• Kas Tu būsi?
  • Kā to visu pateikt citiem?

Valdis pauda, ka katra cilvēka personīgie, pēdējie 3 ieraksti sociālajos tīklos ir trends, kas pauž par idividualitāti, un, ka  ir vērts sevi Ieguglēt (google yourself), lai redzētu, ko nākamais darbadevējs redzēs par Tevi.

Krista Otaņķe, 11. klase