“Panākumu Universitātes” noslēgums

Datums: 19.04.2021 “Panākumu Universitātes” noslēgums

15.aprīlī noslēdzās “Panākumu Universitātes” mācību gads un arī tās pastāvēšana.  Nīcas vidusskolas 13 jaunieši – Raiens Ronis, Laura Vecbaštika, Loreta Cinkus, Kārlis Ārvalds Mūsiņš, Megija Zane Zeme, Aigars Juris Seļavins, Emīls Pētersons, Sanija Eglīte, Sabīne Ance Čirkše, Sondra Stalta, Mārcis Kalējs, Madara Roga, Diego Moska saņems apliecību par profesionālās pilnveides izglītību.

PU noslēguma pasākumā tika organizēts erudīcijas “Prāta spēļu” konkurss, kurā jauniešiem pēc iespējas ātrāk bija jāatbild uz 70 jautājumiem. Apmēram 70 jauniešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Raiens Ronis, 2.vietu Emīls Pētersons, 3.vietu- Madara Roga, iegūstot balvas no “Ādažu čipsiem”, “Cido” u.c. 5.vietā palika Sabīne Ance Čirkše, 6.vietā Sondra Stalta, 9.vietā Mārcis Kalējs. Jauniešiem lekciju par nākotnes izaicinājumiem un kā konkurēt ar mākslīgo intelektu vadīja Edgars Čerkovskis. Dienas noslēgumā jaunieši pildīja BA “Turības” testu, kurā varēja iegūt atlaides pirmajam studiju gadam šajā augstskolā. Labi veicās Sanijai Eglītei (4.vieta)   Sondrai Staltai (11.vieta) un Emīlam Pētersonam (12.vieta), jo viņi iekļuva 12 labāko skaitā un saņēma 25 % atlaidi studijām.

„Panākumu Universitāte” ir akreditēta profesionālās pilnveides izglītības programma jauniešiem, kurā, iepazīstot profesionālu un veiksmīgu personību dzīvi un darba pieredzi, tiek attīstīta un veicināta katra jaunieša individuālā prasme gūt savus personīgos panākumus.

Programmas mērķis bija veicināt jauniešu zināšanu un prasmju attīstīšanu gan uzņēmējdarbības, gan psiholoģijas un sabiedrisko attiecību jomās, gūstot pieredzi praktiskā darbībā, klātienē tiekoties ar pieredzējušiem un veiksmīgiem uzņēmējiem, politiķiem un kultūras sfēras pārstāvjiem, tādējādi ieinteresējot iepazīt profesiju daudzveidību un veicinot prasmi gūt savus personīgos panākumus.

Šajā mācību gadā klātienē lekcijas izdevās apmeklēt tikai septembrī un oktobrī, pārējos mēnešos dalība notika tiešsaistes lekcijās. Jaunieši dzirdēja kouča speciālisti Lauru Vanagu, TV personību Annu Rozīti, “HAVAS LATVIA”, pasažieru apkalpošanas departamenta vadītāju Kasparu Bernāru, finansistus Kārli Danēviču un Ilzi Jurkāni, jaunāko kulinārijas blogeri Roju Puķi, reklāmas speciālistus Ingu Jerzjukovu un Kasparu Eglīti, iluzionisti Daci Pecolli Pezzoli, TV raidījumu vadītājus Aivi un Leldi Ceriņus, uzņēmēju Aivi Megri, uzņēmuma “Feja” direktori, pasākumu dekoratori Baibu Prinduli- Renci, aktieri Rihardu Leperu, kalnu maratonistu Mārtiņu Zvīdriņu, iedvesmas un iekšējās transformācijas pasniedzēju Jāni Brūnu, “LSDC” dibinātāju Jāni Vērzemnieku, vieglatlēti Lauru Ikaunieci, uzmanības treneri Oskaru Grīsli, uzņēmuma “LatBAN” vadītāju Aigu Kalbjonoku un citu sabiedrībā zināmu personību stāstus.

Skolotāja

Agita Mače