Datums: 29.04.2019 "Panākumu Universitātes" noslēgums

24.aprīlī Nīcas vidusskolas jaunieši  apmeklēja Panākumu Universitātes 2018./2019.m.g. noslēguma pasākumu. Jaunieši, kuri apmeklē panākumu Universitāti jau otro gadu- Miķelis Pričins, Mārtiņš Freimanis, Līva Kate Šmiukše, Nikola Paula Stase, Jolanta Rozenbaha, Sanita Vītola, Līga Madara Amere, Edgars Miķelis Kovaļskis, Markuss Siliņš kārtoja Biznesa augstskolas “Turība” testu un noslēgumā saņēma apliecības par profesionālās pilnveides izglītību.

Skolēni, kas panākumu Universitātē darbojas pirmo gadu, izlozēja kastes ar dažādiem piederumiem un pusstundas laikā veidoja produkta vai pakalpojuma prezentāciju, pēc tam to demonstrēja visiem klātesošajiem un žūrijai.

Dienas otrajā daļā Uģis Kuģis dalījās pārdomās, kas ir LĪDERIS, kādām īpašībām jāpiemīt īstam šodienas līderim, un aicināja katram uzrakstīt savu goda kodeksu.

Pasākumā noslēgumā visi dalībnieki cienājās ar svētku kliņģeri.

Skolotāja Agita Mače