Papīra tiltu būvniecības sacensības

Datums: 11.03.2019 Papīra tiltu būvniecības sacensības

8.martā Nīcas vidusskolā Fizikas gada un projekta “Esi līderis! “ konkursa “Es savai skolai” ietvaros tika rīkotas papīra tiltu būvniecības sacensības. Pasākuma organizatori bija paši skolēni- Miķelis Pričins 12.klase, Markuss Siliņš 11.klase un Valts Vecbaštiks  9.klase. Pasākumā piedalījās 7 komandas, katrā pa 3 skolēniem no 8.-12.klasei. Skolēniem 2 stundu laikā no 50 A4 formāta lapām, izmantojot  2  līmes zīmuļus, papīra nazi, lineālu un zīmuli, bija jāveido tilta konstrukcija tā, lai varētu izturēt pēc iespējas lielāku slodzi. Slogošanu organizatori veiks skolēnu brīvlaikā un tad 18.martā paziņos uzvarētājus. Komandu dalībnieki sacensības atzina par interesantām, ar aizrautību darbojās, lai viņu tilts būtu visizturīgākais.