Datums: 16.03.2020 PAR NĪCAS VIDUSSKOLAS DARBA PROCESA ORGANIZĒŠANU NO 16.MARTA

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija līdz 12.maijam.

Par izmaiņām mācību procesa norisē

Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi, tostarp no 13.marta mācību process visas izglītības iestādēs norisināsies attālināti.

Tāpat ārkārtējās situācijas laikā tiek pārtraukti treniņi, sacensības un mēģinājumi kultūrizglītības, sporta un interešu izglītības programmu ietvaros.

Atcelti diagnosticējošie darbi fizikā un ķīmijā 11.klasei

Ņemot vērā Ministru kabineta 2020. gada 17. martā noteikumus Nr. 137 "Grozījums Ministru kabineta 2019. gada 30. aprīļa noteikumos Nr. 183 "Noteikumi par valsts pārbaudes darbu norises laiku 2019./2020. mācību gadā"", VISC ir veicis grozījumus 2019./2020. mācību gadā valsts pārbaudījumu grafikā, kā arī atceļ 2020. gadā 16. aprīlī plānotos diagnosticējošos darbus fizikā un ķīmijā 11.klasē.

Valsts valodas prasmes pārbaudes no 2020.gada 13.marta līdz 2020.gada 12.maijam tiek atceltas

Sakarā ar Ministru prezidenta 2020.gada 12.marta rīkojumu Nr.103 "Par ārkārtējas situācijas izsludināšanu" valsts valodas prasmes pārbaudes no 2020.gada 13.marta līdz 2020.gada 12.maijam tiek atceltas.

XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki pārcelti uz 2021. gadu

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīcības komiteja, izvērtējot Svētku rīkotāja – Valsts izglītības un satura centra – piedāvātos scenārijus, 31.martā pieņēma lēmumu pārcelt tos uz 2021. gada vasaru. Rīcības komiteja uzklausīja Svētku izpilddirektori Agru Bērziņu un Svētku operatīvās vadības grupas vadītāju ģenerāli Arti Velšu. Jautājumu par Svētku pārcelšanu uz 2021.gada vasaru skatīja arī Dziesmu svētku padome, piekrītot rīcības komitejas lēmumam.

Lēmumu par izmaiņām valsts pārbaudes darbu norisē 2019./2020. m.g. pieņems Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), vadoties no turpmākās epidemioloģiskās situācijas valstī.

Dažāda veida informācijas iegūšanai aicinām izmantot e-pasta saraksti vai zvanīt pa telefonu. Darbinieku klātienes apmeklējums iespējams tikai būtiskas nepieciešamības gadījumā, iepriekš to saskaņojot telefoniski ar attiecīgo darbinieku.

Administrācija