Pateicības skolotāju dienā

Datums: 02.10.2020 Pateicības skolotāju dienā

Gadu no gada oktobra mēnesī skolā tiek sveiktas skolotājas skolotāju dienā. Skolēni īpaši gatavojas šai dienai, gādājot mīļākos ziedus savai skolotājai.

Nīcas novada dome izsaka pateicības un apbalvojumus Nīcas vidusskolas skolotājiem:

Lāsmai Petermanei - par mērķtiecīgi un prasmīgi organizētu Nīcas vidusskolas darba organizāciju, drošas un estētiskas vides nodrošināšanu skolēniem un darbiniekiem, ieguldīto darbu un profesionālo attieksmi valstī noteiktās ārkārtas situācijas apstākļos.

Sandrai Rātei – par skolēnu ieinteresēšanu robotikas apgūšanā un sagatavošanu IT konkursiem, par iniciatīvu STEM projekta sagatavošanā un īstenošanā.

Vinetai Baltaiskalnai - par ieguldīto darbu 12.klases skolēnu sagatavošanā valsts pārbaudes darbam, mērķtiecīgu atbalstu 9.klases skolēniem latviešu valodas apguvē, skolēnu radošo spēju attīstīšanu.

Lailai Reķēnai – par ieguldīto darbu 12.klases audzināšanā, motivēšanā, sagatavošanā un atbalstīšanā turpmākajam izglītošanas procesam, metodisko atbalstu pedagogiem IT tehnoloģiju apguvē, skolas viesu iepazīstināšanu ar mūsdienīgu mācību procesu, izmantojot IT tehnoloģijas.

Sarmītei Čirkšei – par ieguldīto darbu, sagatavojot 12.klasi valsts pārbaudes darbam matemātikā, skolēnu ieinteresēšanu matemātikas apguvē.

Diānai Ansulei – par aizrautību, patiesu ieinteresētību un radošu pieeju skaistuma izpratnes veidošanā “Skaistuma studijas” dalībniecēm.

Aivim Karzonam – par aizrautību, neatlaidību un mērķtiecību MTB velosportistu attieksmes veidošanā un virzīšanā uz sasniegumiem un MTB velosporta nenogurstošu popularizēšanu.

Indrai Šīmanei – par ieguldīto darbu skolēnu apmācībā galda tenisā un skolēnu sasniegumiem sacensībās.