Pavasara svētki

Datums: 22.03.2019 Pavasara svētki

21.martā sākumskolas skolēni ar nepacietību skolas durvīs gaidīja ierodamies savus mīļos vecvecākus, jo viņi tika aicināti uz skolu, lai iepazītos ar savu mazbērnu klasi, ikdienu un vēlreiz apliecinātu savu mīlestību vecvecākiem. Iesākumā vecvecāki tika aicināti uz klasi, kur katra klase bija parūpējusies par īpašajiem pārsteigumiem - skaitīja dzejoļus, spēlēja mūzikas iznstrumentus, dziedāja, spēlēja teātri, kā arī rādīja kendamas trikus. Pēc klases stundas visi vecvecāki devās uz skolas aktu zāli, kur baudīja Pavasara svētku koncertuzvedumu "Mosties, Pļava!". Skolas viesiem bija iespēja apskatīt izremontēto skolas ēdamzāli, aprunāties ar klases audzinātājām un pabūt kopā ar saviem mīļajiem mazbērniem.

Pavasara svētki