Datums: 09.09.2020 Projekta “Aktīvs es, aktīvs tu, aktīvi visi kopā” īstenošana


Gada sākumā Nīcas novada projektu konkursā atbalstu guva interešu grupas “Svinam svētkus kopā” projekts “Aktīvs es, aktīvs tu, aktīvi visi kopā”, kura mērķis sākotnēji bija veicināt aktīvu, jautru un saliedējošu Nīcas un Rudes skolēnu jēgpilnu atpūtu, popularizējot aktīva dzīves veida piekopšanu, veicot dažādus jautrus, netradicionālus un aktīvus uzdevumus. Šis pasākums bija paredzēts maija svētku ietvaros, taču vīruss Covid -19 ieviesa izmaiņas. Ir arī citas izmaiņas: ar septembri Rudes skola ir slēgta. Taču iepriekš paredzētais pasākums tiks organizēts 16. septembrī Nīcas sporta centrā (īpaši piemērotos laikapstākļos – skolas stadionā). Projekta ietvaros dažādās klašu aktivitātēs un stafetēs, ko organizēs SIA “Ūdensputni”, tiksies Nīcas vidusskolas 1.-4.klašu skolēni.

Projektu atbalsta Nīcas novada dome.