Roberts Šīmanis iegūst 1.vietu

Datums: 15.04.2019 Roberts Šīmanis iegūst 1.vietu "Esi līderis" projektu konkursā


2019.gada 12.aprīlī Rīgā BA “Turība” norisinājās projekta “Esi Līderis” ikgadējais mācību gada noslēguma pasākums “Līderu diena 2019”. Pasākuma laikā pamatskolas skolēni prezentēja konkursa “Es savai skolai” darbus, vidusskolēni “Es savai videi darbus”. Katrā vecuma grupā tika uzaicināti 10 labāko projektu autori/ komandas. No Nīcas vidusskolas savu projekta darbu “EnHome” prezentēja 10.klases skolnieks Roberts Šīmanis un izpelnījās žūrijas un publikas nedalītu atzinību, iegūstot 1.vietu šajā konkursā. Pasākuma laikā arī pārējie projekta skolēni saņēma pateicības par dalību citos konkursos, cienājās ar lielo līdera kūku, klausījās M. Dukura muzikālo sveicienu.

Paldies visiem projekta “Esi Līderis” dalībniekiem par atsaucību un dalību konkursos!  Lai nākamajā mācību gadā veicas vēl labāk!

Skolotāja Agita Mače