Rudens gadatirgus

Datums: 04.10.2021 Rudens gadatirgus

Katru rudeni “garšīgākie” svētki, kurus ar nepacietību gaida gan kārummīļi, gan arī tie , kas labprāt iemēģina roku andelē, ir Miķeļdienas tirdziņš. Kā vienmēr piedāvājums bija bagātīgs. Piedāvājumā visādi našķi, medus, dārza veltes, sulas, pat rotas un vēl daudz kas cits.  Paldies visiem skolēnu vecākiem, ģimenes locekļiem, kas atbalstīja bērnus, līdzot gan virtuvē našķu gatavošanā, gan atbalstot tirdzniecībā.

Šoreiz svētkus nesanāca atzīmēt Miķeļdienā, taču tas nemazināja to burvību, jo šoreiz tik un tā klāt bija no visas tiesas Miķelis (Edgars Miķelis Kovaļskis – skolas absolvents un šobrīd futbola treneris novadā), kas palīdzēja līdztekus andelei organizēt  aktivitātes. Viņa ziņā bija mest izaicinājumu visiem, kas nebaidās no augstuma. Jo… Kā nu bez Umurkumura? Tāds bija arī tirdziņā , taču tas piedzīvojis interpretāciju – ozola zarā virve bija kārdinājums daudziem. Un bija liels prieks, ka ļoti daudzi vēlējās pārliecināties par savām spējām, turklāt arī meitenes. Vairāk nekā 50 skolēnu pieveica šo izaicinājumu, turklāt kāds skolēns to veica pat 6 reizes. Pirmajiem 15 balvā rudens laikam atbilstoša dāvana – dārzeņi (tos dāvanām ķerru atvēlēja dārzeņu audzētājs Ojārs Ronis). Par citām aktivitātēm (“kastaņbols”, “šķirotājs”, “veiklrocis”) parūpējās skolēnu valdes meitenes: Sondra Stalta, Sintija Eglīte, Keitija Miksone, Katrīna Filaka, Madara Roga, Sabīne Čirkše, Laura Vecbaštika, Elīna Tupese.

Rudens tirdziņš 2021